Найбагатші підприємці дуже багато читають і саме читанню приписують частину свого успіху.

Уоррен Баффет

Коли Баффета якось запитали, у чому ключ до успіху, він відповів: «Читайте по 500 сторінок щодня. Знання накопичуються як відсотки на вкладі. Будь-хто може це зробити, але мало хто справді робить».

Марк Кьюбан

Кьюбан читає приблизно по 3 години на день, це дає йому відчуття впевненості у своїх силах. За його словами, у дитинстві він читав кожну книгу та журнал, які траплялися йому в руки, адже лише одна добра думка могла вирішити, доб’ється він чогось чи ні.

«Мені здається, якщо я буду достатньо часу витрачати на споживання всієї доступної інформації, я досягну переваги у своєму бізнесі», — каже Кьюбан.

Білл Гейтс

Гейтс прочитує 50 книг на рік. За його словами, незважаючи на те, що він багато подорожує та зустрічається з цікавими людьми, читання досі залишається для нього основним способом дізнатися щось нове та розширити свої погляди. У дорогу він завжди бере із собою книжки.

Ілон Маск

Ціни на будівництво ракет були надмірно високими, тому Маск вирішив сам навчитися їх будувати. І тому він читав книжки. Він прагнув конкретної мети, жадав конкретних знань і не зупинявся, поки не навчився тому, чого хотів.

Тоні Роббінс

Роббінс виріс у неблагополучній родині, його мати страждала на алкоголізм. Він каже, що читання врятувало йому життя і допомогло стати сильнішим.

«Я пройшов курс скорочитання і за сім років прочитав 700 книг з психології, фізіології та всього, що може якось змінити життя», - розповів Роббінс.

Як більше читати

Ходіть у бібліотеки

Це дешевий спосіб отримати доступ до тисяч книг.

Читайте з таймером

Неважливо, скільки у вас часу, 30 хвилин або 3 години, таймер змусить вас поринути в читання і не відволікатися.

Завжди тримайте книгу під рукою

Дорогою слухайте аудіокниги. Не витрачайте час очікування — завжди беріть з собою паперову або електронну книгу.

Читайте перед сном

За даними досліджень, перед сном ми засвоюємо більше інформації, до того ж, читання допомагає заснути. А якщо читати щовечора в один і той же час, читання швидше увійде до звички.

Прочитайте хоча б три розділи

Дайте книзі шанс, прочитайте три розділи, але якщо вам зовсім не подобається, не примушуйте себе дочитувати до кінця. Нема сенсу витрачати час на те, що не приносить ні користі, ні задоволення.

Також буде цікаво:   Оголосили довгий список премії Книга року ВВС-2021