Ринок доставки готових страв не пасе задніх. Навпаки – він тільки посилив свої позиції з початком карантину в Україні. Однак, попри всі стереотипні уявлення, сім’ї з дітьми частіше шукають, де замовити піцу у Хмельницьку, ніж холостяки. Цю інформацію підтверджують дані соціологічного дослідження, яке нещодавно проводилось у місті. Всього було опитано понад 3000 людей старше 18 років.

На сьогодні є багато сервісів, де можна замовити улюблені страви та отримати їх з доставкою додому. Наприклад, жителі Хмельницька обирають піцу на вечір тут: https://la.ua/khmelnytskyi/. Їм подобається наявність мобільного додатку для швидкого замовлення в дорозі, а також 18 варіантів італійської страви та великий асортимент напоїв.

Що важливо при виборі сервісу доставки?

Результати соціологічного опитування здивували дослідників. Виявилось, що сервіс доставки піци є одним з частих запитів у людей, котрі мають дітей. При чому чим більше нащадків має родина, тим частіше ласує готовими стравами на вечерю.

Також дивують смакові вподобання містян. Попри чимраз більшу популярність китайської лапши та японських суші, жителі Хмельницька все одно частіше замовляють італійську піцу. Найпопулярнішими є варіанти з телятиною, куркою та шинкою. В асортименті сервісів доставки їжі також є вегетаріанська страва, однак, її замовляють всього 4% покупців. Більшу популярність має піца з лососем – її купують у 34% випадків.

За даними опитувань, при виборі сервісу доставки клієнти звертають увагу на такі показники:

  • наявність мобільного додатку, який запам’ятовує дані клієнта та допомагає зробити замовлення у три кліки;
  • великий асортимент страв та можливість додати інші інгредієнти за потреби;
  • швидка й безкоштовна доставка за точною адресою клієнта;
  • наявність напоїв, які допомагають краще насолодитись готовою стравою;
  • дія акцій та спеціальних пропозицій для постійних чи нових клієнтів.

Сервіс «LA П’єц» відповідає всім цим побажанням. Він пропонує піцу на дровах, яку можна отримати з безкоштовною доставкою прямо додому чи в офіс.

Скільки триває доставка?

Доставка триває 29 чи 59 хвилин. Термін очікування залежить не від завантаженості сервісу, а від віддаленості місця призначення. Зазвичай містяни, які живуть в «зеленій зоні», отримують замовлення на 27 хвилин. Якщо місце призначення знаходиться на околицях міста, то час очікування може становити понад 50 хвилин. Так відмічена «жовта зона». Якщо кур’єр запізниться, клієнт отримає безкоштовну піцу або іншу спеціальну пропозицію як комплімент від сервісу.

Також буде цікаво:   Термокружки Starbucks

Детальніше про розподіл на «жовту» та «зелену» зону можна подивитись на сайті. Є зручний пошук за адресою. Для обробки онлайн-замовлення діє зручний контакт-центр. Можна уточнити час доставки й вказати бажаний спосіб оплати.

Не поспішайте купувати продукти та готувати вечерю. Можете замовити піцу та відпочити від каструль.