Після того як користувач зареєструється на сайті букмекерської контори Parimatch, він відразу отримує дуже важливу опцію – управління акаунтом. Через особистий кабінет можна видалити обліковий запис, прив’язати номер мобільного, настроїти безпеку, верифікувати акаунт, парі матч вхід теж можливий. Причому реєстрація є дуже простою процедурою, яка не потребує багато часу, але дає можливість отримати дуже широку палітру можливостей.

Авторизація – як проходить і що пропонує

Сайт Паріматч зроблений таким чином, що дозволяє зайти на свій акаунт з будь-якої сторінки ресурсу, причому це також стосується додатку та мобільної версії. А все що від користувача потрібно – натиснути на кнопку під назвою “Вхід”, після чого з’являється поле, в яке користувач вводить пароль та логін.

Також для здійснення входу на сайт можна застосовувати наступну інформацію:

  • вказувати номер телефону;
  • адресу електронної скриньки;
  • номер ігрового рахунку.

Крім цього від користувача необхідно також ввести створений при процедурі реєстрації пароль. Саме він є одним з ключових моментів коли реєструється обліковий запис.

Деякі користувачі стикаються з ситуацією, коли вони забувають свій пароль. Як результат, вони не мають можливості зайти на сайт. Саме для таких ситуацій передбачена можливість відновлення паролю. Скористатись цією можливістю можна за наступним алгоритмом: ввести номер телефону чи адресу поштової скриньки. Як варіант можливе використання номеру ігрового рахунку. Після виконання цих операцій на телефон приходить інструкція з відновлення паролю.

Процедура верифікації

Процедура верифікації проводиться щоб користувач міг ідентифікувати свою особу в ситемі сайту. Таким чином він дійсно підтверждує не тільки свою персону, але й отримує можливість вчиняти певні дії. Наприклад, гравці БК Parimatch тільки після проходження верифікації отримують можливість на виведення зі свого рахунку грошових коштів.

Ця процедура виконується в особовому кабінеті, де для цього передбачено розділ “Підтвердження облікового запису”.

Також якщо говорити про процедуру підтвердження, то її можна проводити з використанням різних документів, а саме:

  • виписка з банку;
  • посвідчення водія;
  • свідоцтво про народження;
  • ідентифікаційний код;
  • данні закордонного паспорту;
  • данні паспорту.

Користувачу необхідно тільки вибрати необхідний варіант, після чого йому надається форма, поля якої необхідно заповнити. Якщо під рукою документа немає, можна використовувати кольорові копії, або фотографії.

Також буде цікаво:   Обзор онлайн казино Старда