Ескорт-послуги були, є і будуть завжди. Як тільки чоловіки винайшли матеріальні цінності та гроші, юні богині придумали, як їх роздобувати і як витрачати. На історичних прикладах легко простежити – в житті кожного великого чоловіка рано чи пізно з’являлася прекрасна супутниця (чим не модель супроводу?), Яка ні на що не впливала, нічого не вирішувала, але служила дороговказною зіркою, музою і натхненницею. До її ніг складалися військові перемоги, наукові відкриття; поети, художники і музиканти присвячували їй свої найкращі твори. Парадокс, але чим вітряні були дані особи, тим величніше виявлялися творіння чоловіків і тим щедрішим були їхні подарунки прекрасним дамам. Юні і зрілі, цнотливі і досвідчені, холодні і темпераментні – всі вони були прародительками сьогоднішніх моделей, що надають послуги супроводу.

Так, прототипи сучасних ескорт дівчат – давньогрецькі гетери були так улюблені чоловіками і грали настільки значиму роль в житті суспільства, що їх образи увічнювали з мармуру, а імена і таланти вихвалялись в творіннях античної літератури. До глибокої давнини сходять і традиції задоволення чоловіків давньоіндійськими ганика і японськими гейшами. З малих років їх навчали співу, танців, гри на музичних інструментах, і, головне, – мистецтву ведення цікавої та пізнавальної бесіди. Можливість спілкування з гетерами, гейшами і ганика підносило і звеличувало чоловіка, надавало йому додатковий статус і повагу в очах і друзів, і суперників.

ескорт агентство москва

Елітні дівчата Москви також самозабутньо надихають героїв нашого часу на подвиги в бізнесі, політиці і мистецтві, як і їх спокусливі попередниці. Яскрава краса, гострий розум, гарні манери і приголомшлива щирість, приправлені ерудицією і блискучою освітою, сексуальністю і шармом являють собою магічний коктейль, який беззастережно діє на представників найсильнішої і успішного стану нашого суспільства – чоловіків категорії vip. Однак своє звання элитное эскорт агентство в Москве заслужили не тільки завдяки красі і манерам дівчат. Їм вдалося зробити так, що кожна з них по-справжньому пишається своїм званням моделі ескорту і закохана в свою роботу і в кожного супутника, якого їй доводиться супроводжувати. Вони відбирають тільки самостійних і амбітних дівчат: початківців актрис, співачок і fashion моделей, які приходять в vip ескорт не тільки, щоб заробити грошей, але щоб максимально проявити себе, застосувати свої знання психології та іноземних мов, знайти могутнього покровителя для подальшого просування своєї кар’єри .

Також буде цікаво:   Як швидко продати старий автомобіль?

Тому кожна ескорт дівчина щиро зацікавлена ​​і захоплена тим, з ким звела її доля і професія. У цій чесній симпатії і взаємному інтересі – головна складова успіху. Ескорт-дівчата Москви відрізняються від своїх закордонних колег тим, що не завжди погоджуються грати роль трофея, «дістався на полюванні».