Коли опиняєшся далеко від дому та друзів, волею-неволею доводиться звикати до самотності.

Редактор блогу Popsugar Олександра Уайтінг за волею долі опинилася на відстані 3 000 км від сім’ї та друзів. Так як вона дуже товариська людина, це був для неї серйозний удар. Олександра розповіла, як вона справлялася з цією ситуацією.

Олександра Уайтінг – редактор блогу Popsugar. Пише про стиль життя.

Складіть список занять

Відчуття, що час проходить даремно, у багатьох викликає тривогу. Тому, звикаючи до самотності, займіться чимось. Необов’язково бути суперпродуктивним. Досить переглянути улюблений фільм, і ви вже відчуєте, що відпочили і приємно провели час. Це не дасть вам засумувати.

Складіть список всього, що вам хочеться зробити, подивитися і прочитати. Заглядайте у список, коли залишаєтеся наодинці з собою.

Не сидіть вдома

У великих містах бути одному простіше. Завжди можна знайти заняття. У маленькому містечку, звичайно, нудніше. Але не варто замикатися у будинку. Гуляйте, шукайте нові місця або по-новому подивіться на старі.

Наприклад:

  • Сходіть в кіно.
  • Сходіть в музей або виставку.
  • Сходіть за покупками без телефону.

Використовуйте самотність собі на користь

Отримуючи Нобелівську премію, Ернест Хемінгуей згадав, що самотність необхідно для творчості. Це підтверджують багато письменників і художники. Так що скористайтеся нагодою і займіться чимось творчим.

Наодинці з собою вам не потрібно ні під кого підлаштовуватися. Можливість займатися тільки тим, що подобається вам, – один з головних плюсів самотності. Використовуйте цей час, щоб зробити те, про що ви давно мріяли, або просто розслабтеся.

Також буде цікаво:   Лучшее предложение Харькова — еврогостинка в новострое