На щастя, сьогодні бути здоровою і спортивною людиною дуже круто як для дітей, підлітків, так і для людей старшого вік. В цілому немає віку, для якого протипоказаний спорт і здоровий спосіб життя. Завдяки різноманітності видів спорту, кожен може вибрати саме те, що йому буде до душі. Одним з найпопулярніших є теніс.

Чим корисний теніс?

Кожен вид спорту має ті чи інші переваги. У чому ж користь великого тенісу? Чому потрібно ним займатися? Отже, граючи в теніс, можна не тільки зміцнити м’язи, а й розвинути дихальну і серцево-судинну систему. Крім того, завдяки постійним заняттям є така можливість позбутися від головних болів і депресивних станів, поганого апетиту і безсоння.

І це далеко не всі переваги тенісу. Даний вид спорту є високоінтелектуальною грою, за допомогою якої можна навчитися стратегічно мислити, а також прораховувати кроки супротивника на всіх етапах. При цьому щоб досягти успіхів не потрібно мати якісь особливі навички і вміння. Досить мати ракетку і місце для гри, от і все, а придбати ракетку можна тут.

Чи складно навчитися грати в теніс?

Пропонуємо коротку інструкцію, яка допоможе навчитися грі у великий теніс:

  • Найкраще знайти професійного тренера і скористатися його послугами. І тут зовсім неважливо хочете стати професійним тенісистом або ж є бажання навчитися грати для себе. У будь-якому випадку допомога фахівця вам знадобиться. При цьому заняття можуть бути індивідуальними або ж груповими. Обов’язково знайдіть такого тренера, якому будете беззастережно довіряти.
  • Виберіть відповідний для вас корт. У великому місті таке завдання навряд чи для вас буде проблемою. Тенісні корти можна побачити при багатьох навчальних закладах, спортивних установ і навіть великих готелях. Обов’язково заздалегідь потрібно поцікавитися умовами оренди корту і чи можуть проводитися тут заняття.
  • Варто поспостерігати за тими людьми, до яких хочете приєднатися. Важливо зрозуміти, що для вас близька манера спілкування наставника, то як він, власне, проводить заняття, чи є індивідуальний підхід до кожного. Найкращою рекомендацією для кожного тренера є його учні. Якщо буде така можливість, то постарайтеся опинитися на заняттях у фахівця, учні якого стали призерами і переможцями на різних змаганнях. Це буде гарантувати професіоналізм наставника.
  • Завчасно купіть відповідну екіпіровку. Найважливішим елементом тут є тенісна ракетка. Також знадобляться тенісні кросівки. Завдяки їм, можна буде якомога краще тримати зчеплення стопи з грунтом, або трав’яним покриттям корту, робити різкі зупинки, повороти, стрибки на одному місці та інше.
  • Спочатку буде досить виділяти на заняття 1-2 рази на тиждень. Цього цілком вистачить для того, щоб освоїти найважливіші навички. При цьому обов’язково позаймайтеся з тренером.
  • Слід підібрати спаринг-партнера. Кращою ідей будуть заняття удвох з другом, з яким пізніше можна буде самостійно тренуватися.
  • Краще за все грати не просто, а на рахунок. Займаючись з тренером потрібно освоювати техніку. Однак ігрова практика знадобиться, якщо є бажання кожного разу перемагати. Ні для кого не є секретом той факт, що в реальній грі людина може втратити від тридцяти до сорока відсотків навичок, які придбала на тренуваннях.
  • Перед тим як виходити на корт, необхідно так сказати трошки потренуватися зі стінкою. Слід підійти до стінки і кинути в неї м’ячик, а потім постаратися відбити його, тримаючи ракетку в правильному положенні. При цьому не рекомендується підходити до стінки занадто близько і не треба розраховувати, що вправа вийде з першого разу.
Також буде цікаво:   Як вибрати світлодіодний світильник

Сьогодні теніс є досить популярним, ніж був колись. Якщо раніше всі вибирали такі види спорту як футбол і волейбол, то сучасні спортсмени дуже часто віддають перевагу саме тенісу.

На перший погляд ця гра може здатися дуже простий. Але якщо раніше ніколи не доводилося в руках тримати тенісну ракетку, а саму гру могли спостерігати виключно в кіно, то не потрібно поспішати виходити на корт і знайомитися з тенісом. Існує декілька технік спеціально для новачків. З їх допомогою початківець тенісист зможе зрозуміти з чого ж потрібно починати і як грати:

  1. Після того як перший раз вдарите по м’ячу, не розслабляйтеся, так як завершення першого удару є підготовкою до нового удару.
  2. Після удару не потрібно опускати ракетку вниз. В іншому випадку доведеться виконувати подвійну роботу, не встигаючи сконцентруватися на м’ячі.