Позбавтеся від творчої кризи за допомогою звичайного офісного приладдя.

Як це працює

Знайдіть на своєму столі сім предметів і складіть з них якусь композицію або скульптуру. Не думайте занадто багато, імпровізуйте. Беріть предмети різних розмірів і різних матеріалів. Виділіть на все не більше 10 хвилин. За цей час ви встигнете поекспериментувати, але не почнете сумніватися у собі.

Виконуйте таку вправу щоранку. Перший тиждень по-різному комбінуйте одні і ті ж сім предметів, потім візьміть інші. Якщо у вас вийшла скульптура, поставте її на день на видне місце. Або сфотографуйте і викладіть в соцмережі.

Суть вправи в тому, щоб знаходити натхнення в повсякденних предметах. І просто веселитися! Це і є головний компонент творчості. Не намагайтеся зробити шедевр. Ваша мета – навчитися по-іншому дивитися на одні й ті ж речі.

Чому це працює

Це розминка для мозку. Можливість розважитись і активувати свої творчі здібності.

На відміну від рутинних справ або аналітичних задач, творчість вимагає грайливого веселого настрою. У такому стані ми не боїмося помилок і менше критикуємо себе. Тоді і з’являються оригінальні та креативні ідеї.

Краще, якщо у вас на столі не буде красивих статуеток і незвичайних предметів. Звичайні офісне приладдя – ідеальний матеріал для такої вправи. Якщо у вас під рукою тільки скотч і скріпки, точно доведеться включити фантазію.

Також буде цікаво:   Лучшие подарки на корпоратив для коллектива и партнеров