26 квітня 2019 року, в мережі було опубліковано зображення нового смартфона Xiaomi, який абсолютно точно можна назвати найбільш огидним в світі. Відзначається, що цей мобільний пристрій вже створили у вигляді прототипу, а випустити його на ринок виробник цілком може в другій половині року. Мобільний пристрій має дисплей, який займає більше 96% площі на лицьовій частині, а сканер відбитків пальців вбудований прямо в OLED-матрицю, чого ніхто звичайно ж не очікує.

На тильній частині телефону знаходиться подвійна основна камера, а це говорить про те, що новинка стане зовсім не флагманом, а таким собі експериментальним мобільним пристроєм. Замість того, щоб робити виріз в дисплеї під фронтальну камеру і розмовний динамік, компанія Xiaomi вирішила навпаки зробити зверху спеціальний «горб», в який вона помістила всі ці елементи. Як тільки в мережу потрапили знімки майбутньої новинки, користувачі відразу ж прозвали даний телефон самим огидним в світі.

І дійсно, подібний телефон виглядає просто жахливо в усіх відношеннях. Величезний «наріст» на верхньому торці під різні датчики відразу ж впадає в очі, і виглядає все це далеко не привабливо, а скоріше навпаки – абсолютно огидно. Звичайно, можливо, даний смартфон Xiaomi в реальному житті буде виглядати краще, але навряд чи багато людей захочуть його собі купити. Втім, зате у цій моделі екран не має ніяких отворів і вирізом, а значить переглядати на ньому контент буде простіше і зручніше.

Також буде цікаво:   Представлений Chuwi Aerobook - доступна альтернатива MacBook