26 квітня 2019 року, відомий інсайдер Стів Хеммерстоффер виклав в мережу зображення флагманського смартфона iPhone XI Max, які дозволяють поглянути на даний мобільний пристрій топового рівня з усіх боків. Крім того, крім цього, джерело показало наочно різницю в розмірах просунутої моделі від звичайної, яка буде називатися просто iPhone XI. Як можна легко помітити, телефони досить сильно відрізняються один від одного за своїми габаритами, але це дуже навіть добре, тому що буде можливість вибору.

Відомо, що дві новинки від Apple оснащені восьмиядерним процесором A13 Bionic, а також 4/6 ГБ оперативної пам’яті. Є дані про те, що корпус iPhone XI Max і звичайної моделі виконаний з надміцного загартованого скла Corning Gorilla Glass 6, а ось для підзарядки реалізований інтерфейс USB Type-C, прямо як в новітніх моделях iPad Pro. Судячи з усього, зовнішній вигляд лицьової частини нових телефонів «яблучної» корпорації не буде нічим відрізнятися від такого в моделях 2018 і 2017 років, тому виріз в дисплеї присутній як і раніше буде.

Розміри iPhone XI Max складають 157,6 х 77,5 х 9,3 мм, тоді як звичайна модель має габарити в 143,9 х 71,4 х 9 мм. В обох випадках до уваги не береться випираюча з корпусу фотокамера, яка робить весь телефон товщим. З огляду на те, що потрійна камера є дорожча подвійної по частині собівартості, цінник новинок може виявитися ще більш високим, ніж у моделей минулого року, а це означає, що флагманські моделі, можливо, обійдуться жителям України в більш ніж 50 000 гривень

Також буде цікаво:   Samsung випускає гнучкий смартфон Galaxy X, у якого немає рівних