Xiaomi випустила новий розумний годинник під брендом Amazfit. Вони стали більш доступною версією моделі Verge. Назва у них відповідна – Amazfit Verge Lite. Як і у випадку з основним варіантом аксесуара, виробництвом займеться компанія Huami.

Зовні новинка схожа на першу модель, але є деякі косметичні зміни в оформленні корпусу. Дисплей залишився без змін – 1,3-дюймова AMOLED-панель з діаметром 43 мм, дозволом 360×360 пікселів і склом Gorilla Glass 3.

За заявою виробника, екран має новий олеофобним шар, який запобігає появі відбитків пальців та інших слідів на склі. Ремінець змінний. Виконаний з силікону, але при бажанні його можна замінити на будь-який інший.

Amazfit Verge Lite підтримують всі основні функції відстеження фізичної активності і фаз сну, а також моніторинг серцевого ритму. Для занять спортом передбачені різні режими тренувань, в тому числі зі збереженням маршруту пробіжок через вбудований модуль GPS.

У числі іншого варто відзначити підтримку повідомлень зі смартфона і більш широкі можливості кастомізації інтерфейсу. При всьому цьому новий годинник відрізняються більш тривалою автономністю – до 20 днів в звичайному режимі і до 40 годин з постійною роботою GPS.

Також буде цікаво:   Samsung оновить свої смартфони до Android 9.0 Pie