Умивальник являється необхідною сантехнікою для кожної оселі. Без такого виробу не можливо зручно умиватися або чистити зуби. Крім того такий сантехнічний виріб для квартири потрібен часто у двох екземплярах, а саме коли оселя має два санвузли. Безумовно кожний споживач бажає купити довговічну сантехніку, але до поняття довговічності також є вимога – виріб повинен не просто служити довго, а ще і мати гарний та навіть бездоганний вигляд довгі роки. А запорукою довговічності раковини є її матеріал. Тому перед тим як відправитись до магазину щоб купити рукомийник для санвузла або ванної кімнати треба обов’язково розуміти який матеріал сантехніки чим характеризується. Тим паче що сьогоденні рукомийники виготовляють з різних матеріалів, і це не тільки звичні всім фарфор та фаянс, сучасні умивальники можна купити ще з:

  • скла;
  • сталі;
  • каменю;
  • деревини.

Багато цікавих моделей умивальників із різних матеріалів можна купити за цим посиланням: https://real-house.com.ua/umyvalniki.

Віддаєте перевагу розкішній та лаконічній класиці? Тоді обирайте керамічні рукомийники

Що ховається за розкішними білосніжними або різнокольоровими керамічними умивальниками, все дуже просто їх основний матеріал з якого вони зроблені. А виробляється така сантехніка з фарфору та фаянсу. На перший погляд ці обидва матеріали дуже схожі і їх просто неможливо розрізнити, це складно зробити навіть професіоналам. Але між ними є різниця і ховається вона у їх принципі виробництва, завдяки якому в кінцевому результаті фарфор виходить більш гладким, а фаянс з невеликою пористістю. Безумовно пористість матеріалу не є позитивним аспектом, тому фаянс трішки програє фарфору, але завдяки сучасним високоякісним емалям на сьогоднішній день різницю між цими матеріалам практично нівельовано. Вироби з цих матеріалів характеризуються простотою в догляді, красивим зовнішнім виглядом, а також доступною ціною. Але завжди враховуйте, що керамічна сантехніка хоч і стійка до механічних пошкоджень, бережлива експлуатація не завадить і подовжить її термін служби, бо якщо на таку сантехніку щось впаде, особливо не легке, на ній можуть утворитися відколи емалі, а що гірше тріщини.

Раковини з благородної натуральної деревини

Сучасний ринок сантехніки дуже різноманітний і дерев’яні рукомийники є тому доказом. Такі вироби не дуже поширені, їх на даний момент рахують предметами розкоші. Але якщо ваш бюджет не обмежений, то такий умивальник з дерева послугує вам прекрасним довершенням інтер’єру, вони екологічні, мають унікальний зовнішній вигляд та гідні довіри. Звісно у виробництві використовуються не звичайна деревина, для таких умивальників підбирають деревину твердих сортів, яка стійка до води, а далі цю деревину ще пропитують спеціальними водонепроникними шарами.

Також буде цікаво:   Як вибрати сирійський кальян?

Скляний умивальник – це вишукана сантехніка

Скляні рукомийники можна доволі часто зустріти на ринку сантехніки, вони мають красивий та неординарний зовнішній вигляд, вони бувають:

  • прозорі;
  • різних кольорів;
  • матові;
  • оздоблені малюнком.

Така сантехніка буде легко слугувати як декор, але такі вироби достатньо тендітні і потребують ретельного догляду, адже на них дуже видно бруд.

Раковина зі сталі – втілення функціональності та простоти

Стальні умивальники характеризуються високою міцністю і зовсім не бояться падіння тяжких предметів, але не дивлячись на це, поверхність сантехніки схильна до появи мілких подряпин, тому одразу візьміть за правило при покупці такого виробу, що стальні раковини не можна чистити шкребками та абразивними засобами. До переваг таких умивальників варто віднести простоту догляду та недорогу вартість. До речі, раковини зі сталі часто мають саме природній вигляд металу, але іноді їх ще покривають емалями.

Умивальники з каменю чи як створити дивовижну розкіш завдяки сантехніці

Зі штучного чи натурального каменю умивальники легко створять атмосферу гармонії та краси, штучні вироби прості в догляді та мають більш менш доступну вартість, а ось натуральні вироби з каменю дорогі та потребують особливого догляду. Але однозначно такі рукомийники характеризуються як довговічні та надійні.

Як бачите, кожен матеріал умивальників має свої унікальні характеристики, саме тому бажаючи отримати довговічну сантехніку треба орієнтуватись на її матеріал.