Xiaomi випустила багаторазову маску для захисту від диму, пилу, вихлопних газів, різних алергенів, шкідливих бактерій і дрібнодисперсних частинок розміром менше 2,5 мкм. Її повна назва – Youpin Q5S Electric Anti haze Sterilizing Mask.

Маска отримала систему очищення повітря з чотирьох компонентів: бактерицидного паперу, вугільного фільтра, HEPA-фільтра і спеціального нетканого матеріалу. Цей комплект ховається в легкому пластиковому корпусі.

Для комфортної циркуляції повітря передбачений спеціальний мікро-вентилятор, що прискорює процес очищення. За заявою виробника, дихати в масці також легко, як і без неї. Працює кулер від невеликої вбудованої батарейки. Автономність – 4-6 годин. Для повної перезарядки, що здійснюється через роз’єм microUSB, потрібно 2 години.

Щільну посадку на обличчі забезпечують спеціальне силіконове обрамлення і гумки з можливістю регулювання сили натягу. На потилиці вони можуть зчіплюватися за допомогою комплектної пряжки.

Внутрішній фільтр маски змінний. Міняти його необхідно при зміні кольору зовнішньої поверхні з білого на темно-сірий. У звичайних умовах використання при відносно невисокому рівні забруднення повітря заміна буде потрібно через 15 днів.

Ціна респіратора з двома комплектними фільтрами – 1000+ грн. Купити набір з 5 змінних фільтрів можна за 500+ грн. Доставка безкоштовна.

КУПИТИ

Також буде цікаво:   Хорватія спростила отримання посвідки на тимчасове проживання для фрілансерів