Портал Lonely Planet вибрав 10 найбільш мальовничих залізничних маршрутів по всьому світу. Список очолив в’єтнамський The Reunification Express, який з’єднує Хошимін і Ханой.

The Reunification Express – один з кращих способів познайомитися з В’єтнамом, його історією і природою, проїхавши країну з півночі на південь. Поїзд по маршруту відправляється щодня. Він долає відстань в одну тисячу сімсот двадцять шість кілометрів. Подорож триває два дні.

На другій сходинці – The California Zephyr, маршрут з Чикаго в Сан-Франциско. Поїзд відправляється щодня. Відстань – 3924 кілометрів. Тривалість подорожі – 52 години 40 хвилин. Шлях пролягає через прерії, пустелі, Скелясті гори і Сьєрра-Невади.

Трійку замикає Байкало-Амурська магістраль – дорога в Східному Сибіру і на Далекому Сході, яка з’єднує віддалені населені пункти, де температура опускається до – 60°C. БАМ – залізничний вихід Росії до Тихого океану. Загальна її протяжність – 4300 кілометрів. На подорож по цій дорозі потрібно виділити щонайменше чотири дні, але воно того варте.

Топ-10 кращих залізничних маршрутів світу:

1. The Reunification Express, В’єтнам, 1726 км.

2. The California Zephyr, США, 3924 км.

3. Байкало-Амурська магістраль, Росія, 4300 км.

4. Titicaca Railway, Перу, 388 км.

5. Дорога з Андімешк в Доруд, Іран, 209 км.

6. Експрес з Пекіна до Лхаси, Китай, 3750 км.

7. Caledonian Sleeper, Великобританія, 819 км.

8. Bergensbanen, Норвегія, 496 км.

9. TranzAlpine, Нова Зеландія, 223 км.

10. Tazara Railway, Танзанія і Замбія, 1860 км.


Шукаєте стілець або табуретку. Тоді stationary bar stool саме те, що вам потрібно. Тут ви знайдете величезний вибір стаціонарних табуретів та стільців сучасного або традиційного вигляду.

Також буде цікаво:   Dove переосмислили стандарти краси у новій рекламній кампанії «Courage is Beautiful»