Amazon оновила читалку Kindle Paperwhite: тепер вона схожа на Kindle Oasis. Рідер став водонепроникним, а також більш легким і тоншим.

Kindle Paperwhite став краще практично у всьому. Екран покритий безшовним склом, світлодіодне підсвічування стало яскравіше, з’явилася підтримка аудіокниг з сервісу Audible, які можна слухати в Bluetooth-навушниках. Об’єм пам’яті базової моделі виріс до 8 ГБ, також доступна версія з 32 ГБ.

Читалка захищена від намокання за стандартом IPX8: її можна опустити в воду на глибину до 1,8 м на цілу годину. Тому читати книги у ванній, біля басейну або на пляжі тепер абсолютно безпечно.

Рідер на 23 г легше і майже на міліметр тонше попередньої моделі Kindle Paperwhite. Екран, як і раніше 6-дюймовий з роздільною здатністю 300 ppi.

У нового рідера немає фізичних кнопок для гортання, а підсвічування не може адаптуватися під освітлення. Також не підтримується зарядка по USB-C.

Kindle Paperwhite з 8 ГБ пам’яті і без 3G-модуля обійдеться в 130 доларів. Варіант з 32 ГБ пам’яті без і з підтримкою мобільного інтернету коштує 160 і 250 доларів відповідно.

Фото: Neowin.com

Також буде цікаво:   Google затролив Apple рекламою нового смартфона Pixel 3a