У гонитві за швидкістю зарядки своїх смартфонів вендори постійно нарощують потужність блоків живлення. Наприклад, Huawei P20 Pro міг похвалитися цифрою в 40 Вт, а OPPO Find X Lamborghini Edition «розігнався» до 50 Вт. Але як з’ясувалося, на цьому талант китайських інженерів не зник – сьогодні компанія Xiaomi представила технологію 100-ватної зарядки гаджетів з рекордною швидкістю поповнення ємності акумулятора.

Відео, яке демонструє порівняння амбітної технології з рішенням конкурента, опублікував на своїй сторінці в Weibo генеральний директор Xiaomi Лін Бін. Ролик показує наочне порівняння швидкості зарядки неназваного смартфона компанії з батареєю на 4000 мАг і апарату OPPO (імовірно, R17 Pro). Останній оснащений двома акумуляторами загальною ємністю 3700 мАг і зарядним пристроєм потужністю 50 Вт.

В ході тестування розряджений гаджет Xiaomi повністю відновив заряд акумулятора всього за 17 хвилин. Його суперник за той же час зміг зарядитися лише на 65%. Подробиці роботи і дату релізу зарядних пристроїв нового типу компанія не повідомляє, однак її голова натякнув, що познайомитися з надшвидкої зарядкою ближче користувачі зможуть вже скоро в лінійці смартфонів Redmi.

Також буде цікаво:   5 головних трендів соцмереж 2019 року – TechСrunch