Співробітники американської корпорації Microsoft роблять все, що тільки взагалі можливо, щоб зробити операційну систему Windows 10 якнайкраще. Проте, на жаль, виходить це у них вкрай погано. Вони постійно допускають якісь серйозні помилки, в результаті яких користуватися комп’ютерами та іншими електронними пристроями стає просто неможливо, або ж вкрай важко.

З ладу від оновлення до оновлення виходить все, починаючи від роботи повідомлень і закінчуючи поганою продуктивністю. Як стало відомо сьогодні, 13 жовтня 2018 року, операційна система Windows 10 після установки нового оновлення втратила підтримку найважливішої функції, без якої користуватися комп’ютером, планшетом або будь-яким іншим електронним пристроєм стає неприємно. Як пишуть користувачі на форумі Reddit, останнє оновлення для «вінди» зробило їх електронні гаджети німими, тому що вони позбулися можливість відтворювати будь-які звуки.

Простіше кажучи, ніякі музичні пристрої, здатні відтворювати звук, не можуть працювати з комп’ютерами і планшетами на Windows 10. Причиною проблеми стали неполадки в роботі аудіодрайвера, що відповідає за роботу ОС. Деяким користувачам допомагає вибір High Definition Audio в якості пристрою відтворення, проте далеко не всім. Як вирішити дану проблему співробітники Microsoft ще не повідомили, але вони вже про неї в курсі. За попередніми даними, дана недуга зачіпає близько 15% від усіх комп’ютерів, які були оновлені до нової версії Windows 10. Співробітники технічної підтримки Microsoft визнають наявність проблем з відтворенням звуку, обіцяючи вирішити їх найближчим часом. До цього моменту сотні тисяч комп’ютерів і інших електронних гаджетів не можуть відтворювати будь-який звук, тому як при спробі це зробити нічого просто не відбувається.

Також буде цікаво:   Google випустила нову ОС для смартфонів для заміни Android