Весільний торт – головна прикраса святкового столу, найкрасивіший і довгоочікуваний сюрприз весільного торжества. Пропонує своїм клієнтам весільні торти в Києві студія Paket 24. Це не просто десерт, виріб кулінарного мистецтва, це справжній шедевр мистецтва. Тому якщо ви бажаєте незабутнє свято, тоді в обов’язковому порядку не економте на весільному короваєві.

Чи варто орієнтуватися на пору року при виборі начинки для торта?

Звичайно, кожна пора року визначає свої весільні особливості, в тому числі і при виборі начинки для торта. Навесні зазвичай всім дуже хочеться фруктів. Тому для начинки весільного торта варто вибирати різні смачні ягоди і фрукти, в поєднанні з ніжним бісквітом. Влітку для торта краще вибирати легкі сирні начинки, ніжне суфле, ну і, звичайно, якомога більше фруктів і ягід (як для начинки, так і для прикраси). Осінні торти – шоколадні, з кавовим смаком, з корицею, горіхами, вершковим кремом, щоб подарувати відчуття тепла і домашнього затишку. Для торта взимку можна вибрати безпрограшна комбінація ванілі і шоколаду, а ще можна додати вишеньки або мандаринки – справжній символ зими.

Як правильно розрахувати необхідну вагу торта?

Зазвичай замовляти весільний торт краще з розрахунку 150-200 г на людину. Якщо у вас планується невелике сімейне торжество, краще замовити 200 г на одного гостя, щоб торт не виглядав маленьким. Якщо ж весілля велика і планується пишний банкет, то 150 г на одну людину буде достатньо. Тобто весільний торт для 50 гостей повинен важити 7,5-8,5 кг.

Чим краще прикрасити весільний торт?

Сам весільний торт може бути оформлений в будь-якій кольоровій гамі, може бути прикрашений квітами (живими або їстівними), мереживом, різними малюнками і красивими елементами. Головне – витримати загальний стиль і колірну гамму весілля.

Ми всі звикли до того, що на весільному торті повинні стояти фігурки нареченого і нареченої. Але це вже зовсім не актуальне. У весільній моді зараз на піку популярності мінімалізм. Якщо ваш весільний торт виконаний в яскравих відтінках, прикрашений малюнками, квітами, мереживом, то на верхньому ярусі взагалі не потрібно ставити ніяких фігурок. Якщо ж все оформлення торта виконано в стилі мінімалізму, то зверху торт можна прикрасити елегантним бантом або красивими квітами. Якщо вже дуже хочеться, щоб верх торта прикрашали якісь фігурки, то виберіть ті, які будуть відповідати ідеї вашого весілля. Наприклад, дуже популярна зараз тематика весіль – «сови». Чому б у даному випадку не прикрасити торт двома мініатюрними фігурками сов?

Також буде цікаво:   Рулонні штори