Євген Алєкєєв та Андрій Мельниченко, які до війни виготовляли павербенки для електромобілів, розробили новий потужний пристрій для військових. Це вологотривкий павербенк, який швидко заряджається, може обʼєднуватись з іншими для збільшення потужності та здатен зарядити телефон близько 100 разів.

На складі компанії були запаси літія на 1000 павербенків, а потім, перебравши китайські мікросхеми, плати, різні комплектуючі деталі та шматки заліза, розробники створили перший прототип. А для того, аби корпус пристрою був максимально захищеним, вони використали під час виготовлення броньований метал. Зараз пристрій витривалий до води та будь-яких температур. 

Від інших павербенків пристрій відрізняється, у першу чергу, тим, що може заряджатися від будь-чого — сонячної батареї, автомобілю чи розетки, по-друге — має міцний вологотривкий металевий корпус, по-третє, може зарядити телефон близько 100 разів, а ноутбук — близько 20. Також павербенки можуть обʼєднуватись між собою для збільшення потужності.

Пристрої купують як військові, так і цивільні, які потім передають їх на фронт. Наразі військові отримали вже 13 павербенків, а ще 17 — майже готові до відправлення.

У перспективі розробники хочуть забезпечити українських військових принаймні 1000 павербенками.

Також буде цікаво:   Xiaomi MiiiW – калькулятор від компанії-гіганта за 7 долларів