Україна відновить пряме авіасполучення з Узбекистаном. До кінця 2018 року регулярні рейси Київ – Ташкент з’являться знову.

«Авіаційна влада вже домовилися, проте самі рейси були трохи відкладені», – говорить глава Держкомтуризму Узбекистану Азіз Абдухакімов. Після дворічної перерви обидві сторони вирішили відновити прямі перельоти між Ташкентом і Києвом. Це сталося ще у грудні 2017 року. Тоді, однак, Госавіанадзор Узбекистану назвав домовленість передчасно і призупинив старт міжнародних перельотів. Тепер, за словами Абдухакімова, авіаційним властям України направлено лист, щоб швидше актуалізувати маршрут. В Державіаслужбі України, повідомляє Аvianews, такого листа поки не отримали.

Коли угода набуде чинності, прямі рейси Київ – Ташкент будуть обслуговувати авіакомпанія «МАУ» та Uzbekistan Airways. У «МАУ» пояснюють: «Переговори не припинялися, і «МАУ» позитивно оцінює підсумки зустрічі з узбецькою стороною в середині грудня. При цьому говорити про те, що всі дискусійні моменти врегульовані, поки передчасно, і в контексті реформи».

У цьому ж році з Києва стартують нові прямі рейси: «МАУ» летить в Делі, а WizzAir – в Таллінн і Лісабон.

Також буде цікаво:   Через мобільний сайт Instagram тепер можна публікувати фотографії