Європейський парламент запропонував змінити процедуру отримання постійних видів проживання для іноземців, що може значно спростити процес їхнього оформлення. Якщо цей проект буде схвалений всіма країнами-членами ЄС, тоді іноземці матимуть можливість отримати постійний вид на проживання через три роки замість п’яти, як це було раніше.

Крім того, з урахуванням видів на проживання у різних країнах Європейського Союзу, стане можливим отримання ПМП за три роки, якщо прожито рік у Польщі, рік – у Литві та ще один рік – у Німеччині. Нововведення також передбачає, що на основі отриманого ПМП іноземець зможе жити в будь-якій країні ЄС без додаткових документів, що підтверджують його фінансову стабільність та зайнятість.

Крім того, іспити на знання мови, історії та культури, швидше за все, більше не будуть необхідні для отримання ПМП. Ці зміни у процедурі отримання постійного виду проживання можуть сприяти залученню більшої кількості іноземних працівників та забезпечити більшу гнучкість в проживанні та роботі у країнах ЄС.

Також буде цікаво:   Оценка качества клавишного инструмента: особенности процесса проверки от ColorSound