Угорський лоукостер Wizz Air знову запускає конкурс WIZZ Youth Challenge, переможці якого отримають річний абонимент на всю маршрутну мережу перевізника.

До участі в конкурсі допускаються команди студентів бакалаврату (BA/BSc) або магістратури (MA/MSc) університетів і коледжів тих країн, куди літає Wizz Air. Україна в ділі, так що приймаємо участь.

Щоб поборотися за авіапроїзд, потрібно зібрати команду з 2-4 учасників і до 25 березня зареєструватися на сайті конкурсу. 26 березня команди отримають завдання, інструкції та додаткові матеріали: від учасників чекають творчого вирішення завдань на прикладі реальних бізнес-ситуацій.

Готовий проект необхідно буде представити в термін до 16 квітня. Кращих студентів запросять на фінал в Будапешт 9-10 травня, де журі з представників компанії-лоукостера визначаться з тим, хто гідний головного призу. «Срібні» призери теж не поїдуть без подарунка: їм вручать по два квитки в обидві сторони на будь-який маршрут Wizz Air. Приз за третє місце – по одному квитку в обидві сторони.

Також буде цікаво:   Будівництво обхідних будинків регулює ціни на оренду нерухомості?