Apple ще не представила iPhone 12, а в Мережі вже з’явилися подробиці про моделі серії iPhone 13, які вийдуть в 2021 році. Інформацією про ці новинки поділився засновник Display Supply Chain Consultants Росс Янг. Його дані також підтвердила японська інвестиційна компанія Mizuho Securities.

Згідно інсайду, смартфони цієї серії будуть мати дисплеї того ж розміру, що і iPhone 12:

  • iPhone 13 (mini) – 5,42 дюйма
  • iPhone 13 – 6,06 дюйма
  • iPhone 13 Pro – 6,06 дюйма
  • iPhone 13 Pro Max – 6,67 дюйма

Всі пристрої отримають OLED-панелі, але постачальники матриць будуть різні. Наприклад, SDC (Samsung Display Co., Ltd.) буде поставляти панелі для Pro Max, а також для самої компактної моделі, яка може отримати назву з приставкою mini. Для iPhone 13 Pro і стандартного iPhone 13 екрани поставить BOE.

Всі пристрої будуть підтримувати технологію ProMotion, що забезпечує підвищену частоту кадрів, але тільки екран Pro Max буде володіти змінною частотою оновлення, як у Galaxy Note20 Ultra.

Що стосується камер, то звичайні моделі iPhone 13 (5,4 “/ 6,1”) будуть оснащені двома модулями. При цьому основний сенсор з пікселями 1,7 мкм у них буде таким же, як і в iPhone 12 Pro Max. Моделі iPhone 13 Pro отримають потрійну камеру з модернізованим головним сенсором і ToF-датчиком.

Також повідомляється, що всі пристрої збережуть Face ID, а значить, у верхній частині екрану збережеться традиційний виріз або ж з’явиться трохи ширша рамка.

Окремо згадується і iPhone SE третього покоління, запланований на весну 2022 року. Він буде оснащений збільшеним 6,06-дюймовим дисплеєм, що поставляється Sharp або JDI. З огляду на це, можна припустити, що дизайн новинки теж зазнає змін, інакше SE просто перестане бути компактним рішенням.

Камера у цього смартфона буде подвійною, з тими ж модулями, що і у iPhone 11. Чи збережеться і сканер відбитків Touch ID, однак навряд чи він буде розміщений під дисплеєм – швидше за все, його вмонтують в кнопку збоку. Представники порталу Gizmochina припустили, що саме iPhone SE третього покоління може стати першим повноекранним смартфоном Apple без рамок і без «чубчика».

Також буде цікаво:   Xiaomi змінила список смартфонів, які отримають прошивку MIUI 11