Троє друзів з Лондона вирішили створити найгірше житло для Airbnb. Проте, їх готель «нуль зірок» почав користуватися популярністю серед туристів.

Різ Сіммонс, Джеймі Камаз і Хитчин ведуть блог на YouTube, де викладають свої розіграші, розваги та жарти. Ідея створити найгірший готель з’явилася після їх останньої подорожі. «Ми не були задоволені вартістю нашого житла на Airbnb, тому вирішили зробити власну пропозицію», – розповіли хлопці.

Всі меблі – матрац, тумбочку, лампу і дві склянки для води – вони отримали безкоштовно на Facebook Marketplace. «Готель» розмістили посеред поля, зробили фото і виставили пропозицію на сервісі для бронювання житла.

На їхнє здивування, він став популярний. Творці отримали багато питань і позитивних відгуків. Деякі туристи навіть зважилися зупинитися там на ніч.

«Це класне досягнення. Створити найгірший Airbnb в світі, а потім отримати божевільну кількість запитів на проживання – це те, що ми ніколи не забудемо», – коментує один з хлопців.

За проживання в «готелі» грошей з відвідувачів не брали, але зараз хлопці думають над тим, щоб перетворити цю ідею в бізнес.

Також буде цікаво:   За тиждень Юпітер максимально наблизиться до Землі – його можна буде побачити навіть у біноклі