Китайські компанії субсидують своїх співробітників, які купують смартфони компанії Huawei Technologies, і погрожують звільнити тих, хто користується продукцією Apple, повідомляє Nikkei.

Багато китайських компаній відшкодовують своїм співробітникам від 10% до 20% вартості купленого смартфона Huawei, а деякі навіть покривають повну суму. Деякі компанії змушують своїх співробітників переходити з iPhone на інші пристрої, погрожуючи звільнити їх або покарати, стверджує видання. Виробник електроніки Shanghai Youluoke Electronic і Technology повністю субсидує до двох смартфонів Huawei на одного працівника, тоді як виробник обладнання для дисплеїв Shenzhen Yidaheng Technology покриває 18% вартості пристрою Huawei або ZTE. У той же час компанія Fuchun Technology пообіцяла своїм працівникам від 100 до 500 юанів ($ 14,5 до $ 72,5), якщо вони до кінця 2018 року куплять смартфон Huawei.

Керівництво комуністичної партії Китаю теж заохочує корпоративну підтримку Huawei. Комуністична молодіжна організація опублікувала в соціальних медіа пости з закликом підтримати компанію.

Також буде цікаво:   Київський Squat 17b відкриває міський город