У застосунку «Дія» з 31 серпня додали три нові послуги й повернули ще дві, які тимчасово не працювали, повідомляє Мінцифри.

НОВІ ПОСЛУГИ:

АНГЛОМОВНІ ВЕРСІЇ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА, ВОДІЙСЬКОГО ПОСВІДЧЕННЯ Й ТЕХПАСПОРТА НА АВТО. Права й техпаспорт мають міжнародне кодування, яке використовується в ЄС, США й Канаді. Щоб у застосунку документи відображалися англійською, необхідно перемкнути мову.

ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ. Доступні двох видів – за віком і спеціальні. Щоб побачити їх у «Дії», вони мають бути видані після 2014 року. Пенсійне за віком підтягнеться в додаток автоматично, а спеціальне необхідно завантажити самостійно. Пенсійне посвідчення можна буде перевірити або поділитися ним за допомогою QR-коду.

ПОСВІДКА НА ТИМЧАСОВЕ АБО ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ. Це послуга для громадян інших країн, які тепер зможуть не носити картку з собою, а показати посвідку в «Дії». У застосунок підтягнуться посвідки у вигляді пластикової картки з безконтактним носієм. Документи такого зразка почали видавати після квітня 2018 року. Також необхідно мати ідентифікаційний номер (РНОКПП) для того, щоб вони підтягнулися.

Також люди з посвідками на проживання матимуть можливість створювати «Дія.Підпис» і користуватися сервісами додатку.

ПОСЛУГИ, ЯКІ ПОВЕРНУЛИ:

ШЕРИНГ АВТО. Цю послугу тимчасово призупиняли через війну. Тепер знову можна буде поділитися власним чи отримати техпаспорт іншої людини в декілька кліків.

СПЛАТА ШТРАФІВ ВІД ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ. З лютого ця функція також не працювала. Тепер знов можна сплатити штраф за порушення ПДР у декілька кліків. Згодом також обіцяють відновити сплату штрафів за фото- й відеофіксацією.

Щоб скористатися послугами, треба оновити застосунок.

Також буде цікаво:   Meta cтворює платформу, схожу на Twitter