Акумулятори крім легкових автомобілів, використовуються і в інших типах транспортних засобів. У нас на дорогах досить вантажних машин, які технічно принципово від легковиків майже не відрізняються. Так як в них є нехай і більш потужний, але все ж звичайний двигун внутрішнього згоряння, то для його пуску необхідна стартерна батарея. вантажний аккумулятор на автомобиль в Киеве ставиться точно так же, як і на легковика. Єдина відмінність вантажних батарей в тому, що вони більш потужні. Це важливо, тому що таким АКБ потрібно справлятися з підвищеним навантаженням, адже на пуск великого двигуна вантажівки треба більше енергії для здійснення успішного пуску. Для вантажівок пропонуються окремі серії батарей, вони більш зносостійкі, потужні і довговічні. Обумовлюється це особливостями умов експлуатації вантажівок. Адже за короткий термін вантажні машини часто долають великі відстані, так як їх експлуатують в цілодобовому режимі без зупинки. Також для них характерні екстремальні навантаження, так як поїздки часто довгі і машина перетинає відразу різні кліматичні зони. А температура дуже сильно впливає на роботу всіх акумуляторних батарей.

Отже, якщо ви збираєтеся купить аккумулятор для вантажівки, то заздалегідь повинні знати, всі особливості цього типу АКБ, щоб точно розуміти, яке саме джерело живлення вам потрібно. Наступні характеристики можна назвати основними:

  • Великі габарити;
  • Більш високі пускові і електричні параметри;
  • Довгий термін експлуатації;
  • Збільшена вібростійкість;
  • Здатність добре переносити різкі зміни умов експлуатації, в тому числі скачки температури.
  • Здатність стабільно працювати в умовах повторюваних циклів заряд-розряд.

Природно, чим потужніший буде двигун машини, тим більше енергії йому потрібно. Отже, купуючи нове джерело живлення, треба дивитися на моделі більшої місткості, яка відповідає рівню споживання. Якщо раптом сумніваєтеся, яку саме АКБ вам треба брати, то заздалегідь пошукайте відповідь. Відповіді можна знайти в інструкції до автомобіля, або в інтернеті в спеціальних таблицях. Зверніть увагу, що вам потрібен саме спеціалізоване джерело живлення, спеціально створене для вантажної техніки. Такі АКБ зазвичай мають більш видовжену форму, контактні клеми знаходяться на одній стороні. Полярність також буває зворотна і пряма, це дуже важливо врахувати перед покупкою.

Також буде цікаво:   Xiaomi представила флагман Redmi K20 Pro Marvel Hero Limited Edition