PDF (Portable Document Format) – це найпопулярніший і зручний формат для зберігання, завантаження та обміну текстовими документами великого обсягу. Викачування PDF-документів (наприклад, книг, підручників, інструкцій) відбувається набагато швидше, ніж у випадку з їх DOC-аналогами.

Справа в тому, що один і той же текст «важить» менше, якщо зберегти його не в DOC, а в PDF-форматі. Головним недоліком цього формату є те, що він не призначений для редагування. Проте в деяких ситуаціях це може послужити, навпаки, його перевагою: PDF-файл легко захистити від копіювання. Тому нерідко виникає необхідність перетворити PDF-документ у формат, який піддається редагуванню, – як правило, це DOC, TXT або RTF. Або назад.

Представляємо вам Топ-5 онлайн-конвертерів PDF-файлів. Всі вони безкоштовні і можуть перетворювати файли з PDF в інші формати, а деякі – навпаки: можуть створювати PDF-файли.

PDFOnline.com

Сайт пропонує безкоштовну функцію конвертації PDF-файлів в документи Word і навпаки – Word в PDF. Після вибору PDF-документа, який підлягає конвертації, він тут же буде відправлений на сайт для обробки. По завершенні процесу перетворення файлу можна оцінити його результати за допомогою попереднього перегляду документа Word безпосередньо у вікні веб-сторінки. Якщо якість перетворення хороше, файл у форматі RTF можна завантажити на свій комп’ютер.

easyPDF Cloud

Цей інструмент не тільки пропонує безкоштовне онлайн-перетворення файлів PDF в формат Word і назад (а також XLS і PPT в PDF), а й підтримує об’єднання декількох файлів в один PDF-документ та інші функції. Для цього достатньо перетягнути в спеціальне віконце файли, що підлягають конвертації, після чого спливаюче діалогове вікно відобразить хід процесу. Як тільки перетворення файлу завершиться, він з’явиться в списку файлів, доступних для скачування. Далі залишається визначити місце на комп’ютері, куди буде поміщений перетворений файл у форматі .DOCX.

convertonlinefree.com

Цей онлайн-інструмент з російським та англійським інтерфейсом безкоштовно перетворює документи PDF у файли DOC і DOCX. Для цього потрібно лише вказати на потрібний PDF-файл і натиснути кнопку «Конвертувати» – все інше зробить сервіс. Сервіс вміє працювати з PDF-файлами – конвертувати їх з WORD-документів (і файлів інших форматів) або перетворювати їх у DOC – (TXT) -файли. Крім того, сервіс дозволяє перетворити в PDF-файл документ у форматі DJVU. Є й конвертація в FB2 і в JPG. В цілому кількість підтримуваних форматів – одне з найбільших серед подібних веб-інструментів.

Також буде цікаво:   Де купити наручні годинники та різні аксесуари?

Соnvert PDF To Word

Сайт convertpdftoword.net безкоштовно конвертує PDF-файли в формат DOC або TXT, а також пропонує програмне забезпечення для перетворення на персональних комп’ютерах за ціною $ 29,95 за ліцензію. Після вибору файлу PDF потрібно натиснути на кнопку “Convert and Download” («конвертувати і завантажити»), а після завершення процесу – натиснути “Download”, щоб закачати перетворений файл на комп’ютер.

Zamzar

Zamzar дозволяє безкоштовно перетворювати PDF-документи у файли різних форматів, такі як .DOC, DOCX, .HTML, .JPG, .EPUB та інші. Список підтримуваних при конвертації форматів файлів у цього сервісу дійсно величезний. Zamzar дозволяє завантажувати для безкоштовного перетворення файли об’ємом до 100 Мб.