Tesla почала приймати замовлення на більш дешеву версію електромобіля Model 3, вартістю 45 тисяч доларів, в той час як до цього мінімальна вартість становила 49 тисяч доларів, повідомляє Bloomberg.

Цей варіант Tesla Model 3 доступний тільки із заднім приводом. При цьому з урахуванням федеральних і місцевих каліфорнійських субсидій ціна нової версії електромобіля складе 35 тисяч доларів.

На сайті виробника вказано, що задньопривідна Tesla Model 3 з урахуванням пільг і економії палива обійдеться покупцеві в 33,2 тисячі доларів. Варто відзначити, що раніше компанія не афішувала про свої плани випускати здешевлені Tesla Model 3. У травні цього року Маск стверджував, що виробництво Model 3 вартістю нижче 35 тисяч доларів може розорити компанію.

Жартівливий твіт засновника Tesla Ілона Маска, в якому він назвав Комісію з цінних паперів і бірж США шахрайської організацією, викликав різке падіння акцій компанії. За інформацією біржі Nasdaq, вони відразу подешевшали на 7%. Після цього творець автомобільної корпорації Ілон Маск був відсторонений на три роки від керівництва компанією Tesla в рамках мирової угоди компанії з Комісією з цінних паперів.

Фото: HEvCars

Також буде цікаво:   Google Play заполонили небезпечні програми