Минулого тижня співробітники служби охорони дикої природи зі штату Юта повідомили про виявлення в пустелі загадкового сріблястого обеліска. Щоб любителі конспірологічних теорій не наповнили пустелю, точне місце розташування моноліту було засекречено. Однак всього через кілька днів користувачі Мережі зуміли з’ясувати координати об’єкта і навіть встигли відвідати його. Зараз же обеліск зник.

Про це повідомило бюро землеустрою штату Юта. У його заяві йдеться, що «незаконно встановлене спорудження» було видалено з державних земель невідомою стороною. Сталося це, ймовірно, 27 листопада. Хто і як його прибрав, співробітники бюро з’ясовувати не будуть, оскільки це явно частий об’єкт.

На місці розташування обеліска залишилася тільки виїмка в землі.

Житель Колорадо Ріккардо Марино розповів The Salt Lake Tribune, що по шляху до обеліска бачив вантажівку з великим прямокутним предметом в кузові. Машина їхала з району, де і стояв моноліт, приблизно в 30 хвилинах їзди. Саме в той день моноліт і зник.

Схоже, історія появи обеліска так і залишиться загадкою, але користувачі Мережі вже запропонували чимало версій. Найпоширеніші думки зводяться до того, що таємнича конструкція – всього лише арт-об’єкт одного з сучасних художників. Причому цей об’єкт залишався непоміченим приблизно 4 роки.

Також буде цікаво:   ЄС запустив сайт з усіма правилами і заборонами для мандрівників