Напевно без перебільшення можно говорити про те, що стільниця є справжнім “обличчям” кухні. Адже завдяки їй робота в одному з найважливіших місць помешкання буде комфортною або дискомфортною. Якщо перед вами стоїть завдання вибору стільниці, тоді краще зробити цей вибір на сайті dreamstone.ua, де представлений великій вибір цієї частини кухонної кімнати.

Справа в тому, що перед стільницею, крім її естетичної складової, стоять доволі великі та важливі функціональні вимоги, саме з тієї причини вона повинна мати ряд характеристик:

  • вона повинна бути виготовлена зі зносостійкого та міцного матеріалу;
  • мати підвищену термостійкість та стійкість проти вологи;
  • екологічна безпека;
  • компактність;
  • практичність та легкість в догляді;
  • лояльність в ціноутворенні.

Звісно, класичним варіантом оформлення кухні є використання стільниці з натурального каменю. Справа в тому, що з доісторичних часів людині відомі всі фізичні характеристики природних матеріалів, в тому числі й каменю. У стільниць з каменю дуже багато різноманітних позитивних характеристик:

  • екологічні чистота;
  • висока міцність;
  • натуральність матеріалу;
  • структурна естетика та природність.

На сьогоднішній день користуються великим попитом стільниці виготовлені зі штучного каменю. Такого роду матеріал має ряд переваг, основним з яких є прийнятна ціна, також він є раціональним симбіозом практичності та довговічності.

Стильні композитні матеріали, в основі яких мінеральні наповнювачі та акрилові смоли, з додаванням натуральних пігментів. Все це в комплексі має доволі широке застосування в сучасному мебельному виробництві. Штучний камінь дуже хороший в плані експлуатації, адже дає можливість безпроблемно доглядати за собою, має високий опір механічним пошкодженням та стійкий до температурних перепадів.

Варто зазначити одну важливу особливість штучного каменю – в ньому повністю відсутні структурні пори, завдяки чому на поверхні та в глибині матеріалу не накопичується бруд, не вбирається волога, неможливе утворення жирових прошарків. Саме з тієї причини штучний камінь застосовують не тільки для виготовлення стільниць, але й для виготовлення підвіконь, мийок, барних стійок  і т.д.

Популярність такого матеріалу цілком зрозуміла, адже вартість такої стільниці в кілька разів дешевша аналогів з природних матеріалів, особливо дорогих сортів каменю, наприклад, мармуру. Тому штучні матеріали доступні для широких верств населення.

Не варто забувати й про те, що сучасні технології в промисловості дають можливість проводити різноманітні експерименти як з кольором, так і фактурою матеріалу. Прямокутні, квадратні, кутові стільниці, круглі, це далеко не весь перелік можливостей, які може отримати замовник. Завдяки сучасним матеріалам політ фантазії дизайнерів та виробників практично нічим не обмежений.

Також буде цікаво:   Плюсы использования моющихся обоев для стен

Також підтверджують факт правильності вибору на користь стільниць зі штучного каменю велика кількість відгуків тих, хто надав перевагу саме цьому матеріалу. Не слід також забувати про те, що ілюзія присутності на кухні моноліту ніби то з натурального каменю надає особливого шарму для кухні. Вже завдяки тільки цьому моменту вона может перетворитись з посередньої в вишукану.

Звісно, роблячи вибір на користь стільниці зі штучного каменю обов’язково варто звертати увагу на виробника, який зможе запропонувати не тільки візуально гарний матеріал, але й ще безпечний для споживача. Адже саме зі стільницею має контакт чи не кожен продукт харчування, тому про безпеку членів сім’ї забувати не варто.