Уже в кінці 2021 SpaceX планує відправити на орбіту Землі перший екіпаж із звичайних людей. Місія отримала назву Inspiration4. Вона спрямована на підтримку дослідницької дитячої лікарні Сейнт Джуд.

Командиром корабля стане засновник компанії Shift4 Payments Джаред Ісаакман. Ще два місця займуть люди з лікарні: «амбасадор» і один з медпрацівників. Останні два пропонують всім бажаючим. Щоб отримати їх, потрібно зареєструватися на платформі Ісаакмана Shift4Shop або відправити пожертвування лікарні Сейнт Джуд. Переможців визначить голосування.

«Inspiration4 – це реалізація мрії всього життя і крок назустріч майбутньому, в якому кожен може ризикнути і вивчати зірки. Я ціную величезну відповідальність, яку несе керівництво цією місією і хочу використовувати цей історичний момент, щоб надихнути людство на допомогу в боротьбі з дитячим раком тут, на Землі», – сказав керівник місії.

Цей політ може стати першим «повністю комерційним» польотом компанії. І хоча такі польоти анонсували раніше, найближчий планували здійснити тільки в 2022 році.

Також буде цікаво:   Український борщ можуть включити до списку культурної спадщини ЮНЕСКО