Компанія Sony відіграє важливу роль на сучасному ринку смартфонів, зокрема, із-за того, що вона створює сучасні датчики зображення, які встановлюються в різні моделі смартфонів. Також не варто забувати про лінійки камер Sony Cybershot і Sony Alpha.

Керівнику відділу глобального маркетингу Sony Адаму Маршу (Adam Marsh) задали питання, в якому піднімається цікава тема: як склалося, що маючи такі можливості, Sony не випускає кращі камерофони, які були б визнані на весь світ.

“Незважаючи на те, що ми входимо до складу однієї команди, існують певні межі. Розробники камер Alpha не хочуть ділитися деякими розробками з мобільним підрозділом. Тому було б дивно побачити в смартфоні речі, які до цього вміли робити тільки камери за ціною в кілька тисяч доларів”, – Адам Марш.

Він додав, що сьогодні ці бар’єри поступово зникають. А керівництво і творці камер Alpha тепер вважають, що мати найсучасніші технології фото і відео в смартфоні, це дійсно добре.

Колишній голова підрозділу Sony Alpha Кимио Маки (Kimio Maki) зараз очолює мобільний підрозділ Sony. Він вже переключився на створення нового флагманського смартфона. Останні зміни в стратегії компанії дозволили Кіміо Макі налагодити більш тісну співпрацю між мобільним та іншими підрозділами.

“Тепер команда, яка займається обробкою зображень, працює спільними зусиллями, ділячись досвідом та напрацюваннями брендів Cybershot, Alpha і Xperia”, – Адам Марш.

Він також додав, що програмні фішки камер цілком можна портувати в лінійку смартфонів Sony Xperia. Адам Марш додав, що до переваг нових смартфонів Sony будуть однозначно ставитися камери і екрани.

Також буде цікаво:   Найкращі детективні ігри на ПК