Компанія Avenir Telecom, якій належать права на випуск смартфонів під брендом Energizer, анонсувала модель Power Max P18K Pop. Головною особливістю став акумулятор з ємністю 18 000 мА · год.

З таким запасом користувачі можуть розраховувати на 90 годин дзвінків, 100 годин прослуховування музики або 2 дні безперервного перегляду відео на одному заряді. У режимі очікування смартфон може пропрацювати до 50 днів.

Крім батареї, Power Max P18K Pop відрізняється 6,2-дюймовим FHD-екраном, який займає практично всю фронтальну поверхню. Рамки виявилися настільки вузькими, що місця для селф-камери спереду не знайшлося. Її розмістили у висувному модулі зверху. Причому в такому «перископі» відразу два сенсора, на 16 і 2 Мп.

Основна камера у смартфона потрійна, з датчиками на 12, 5 і 2 Мп. За продуктивність пристрою відповідає процесор MediaTek Helio P70, доповнений 6 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ вбудованої.

Ціна, а також вага і товщина корпусу, що для такого пристрою важливо, будуть оголошені в рамках виставки Mobile World Congress (MWC) в кінці лютого.

Також буде цікаво:   Microsoft планує «радикальне візуальне оновлення Windows»