На сьогоднішній день велика кількість людей чітко усвідомлює – необхідно робити вибір у своєму житті на користь власного бізнесу. Але також варто усвідомлювати – ніхто дітей цьому в школі чи у вищих навчальних закладах не навчає. Але життя не стоїть на місці, пройти курси МВА можна в Key Executive MBA. По суті це є програма, пройшовши яку кожен учасник отримує можливість сформувати свій світогляд, бачення бізнес індустрії.

Після проходження курсу його учасник отримує знання, які дають можливість не тільки започаткувати власну справу, але й зробити вище крок в процесі створення власного бізнесу. Потрапити на цей курс це опинитись у певній спільності, яка довіряє одне одному і дозволяє виховати лідера.

Що собою являють курси

Мова йде про відкриті у Львові спеціальні курси, на які проводиться набір. Детальнішу інформацію можна взнати відвідавши ресурс https://lvbs.com.ua/education/programs/masters/kemba/. Напевно багатьом буде цікаво – а взагалі для кого і для чого створене дане навчання? В першу чергу воно розраховано на керівників бізнес-структур, а також на тих, хто володіє певним бізнесом. Засновником навчання є Український Католицький Університет, від Львівської Школи Бізнесу.

На цьому позитивні моменти програми не закінчуються, адже вона надає можливість кожному керівнику подивитись критично на свої дії у бізнесі, сформувати зовсім інші навички та вміння.

В програму Key Executive MBA входить включено 5 основних напрямків розвитку. В комплексі всі вони дають можливість формувати нову стратегію та моделі, щоб вирішити нагальні питання та проблеми будь-якого бізнесу. Адже в сучасних умовах саме на бізнес впливає велика кількість негативних факторів.

Структура програми

Популярність програми цілком зрозуміла, адже завдяки їй бізнес у його власників суттєво розвивається та починає демонструвати якісні зміни.

Також варто поговорити про структуру програми. Перш за все, протягом усього періоду навчання всі учні працюють над своєю особистою бізнес-моделлю. Можливе також створення своєї власної ізнес-моделі та подальшого її розвитку. Не варто також забувати про доволі унікальний курс лідерства, який буде проходити в горах.

Також для учасників програми передбачено декілька цікавих заходів, наприклад, виїзний навчальний модуль територією України. Також передбачається зустріч з яскравими представниками вітчизняного чи закордонного бізнесу.

Також буде цікаво:   10 виступів на TED, які допоможуть знайти своє покликання в житті