Різдво от-от завітає у наші домівки. Іще буквально мить, і його особлива магія запанує в наших оселях та серцях. Свято, що несе із собою віру в дива, вкотре подарує нам неймовірний настрій – отой особливий, неповторний, що буває лише на Різдво.

І ми, аби відчути магію свята сповна, будемо знову нанизувати, мов намистинки, маленькі та великі приємності Різдва, що робитимуть нас по-справжньому щасливими та даруватимуть різдвяний настрій. У кожного, звісно, свій рецепт його створення. Але без книги, вважаємо, не обійдеться. Тож «РІК» підготував для вас добірку книг на будь-який смак. Отже, зустрічайте: три різдвяні збірки.

19 ІСТОРІЙ ПРО РІЗДВО

Див забагато не буває, правда? І коли ж на них чекати, як не на Різдво? Адже це час безцінних подарунків, фантасмагорії та химерних пригод, час, який повертає нас у дитинство та відкриває нові сенси дорослішання. Це пора пошуку умиротворення та батьківського тепла, пора, коли самотність переживаєш особливо гостро. І саме в цей час повсякденність можуть наповнювати чудеса, а іскри любові запалюють життя з новою силою.

19 сучасних українських письменників (Катерина Бабкіна, Дорж Бату, Володимир Бєглов, Костянтин Москалець, Мар’яна Савка, Ірина Савка, Галина Вдовиченко, Христя Венгринюк, Богдан Волошин, Надійка Гербіш, Сергій Гридін, Богдан Жолдак, Мирослав Лаюк, Богдана Матіяш, Катерина Міхаліцина, Сергій Осока, Ілларіон Павлюк, Маркіян Прохасько, Любомир Серняк) написали історії про те, яким різним буває Різдво.

Більше про книгу можна дізнатись за посиланням: https://starylev.com.ua/19-rizdvyanyh-istoriy.

РІЗДВО ЧЕРЕЗ ЗБРУЧ

Різдвяна пора – завжди особлива. Це час, коли кожен по-своєму шукає, подібно до біблійних мудреців, особливу яскраву зорю, що здатна зігріти душу і вказати шлях до затишку, злагоди і вмиротворення. Часи змінюються, а от прагнення вільно жити у мирі, любові і з чистою совістю – незмінне. Низка українських авторів – Ольга Деркачова, Лора Підгірна, Наталка Михно, Андрій Павловський, Софія Пасічник, Олег Вітвіцький та Віоліна Ситнік – у формі короткої прози дарують читачам неперевершений букет емоцій і змогу відчути багатогранність Різдва.

Як, попри тривалі образи, подарувати хворій близькій людині зимове свято у липні? Чи можливо за короткий час на самоті переосмислити минуле і зустріти свято з оновленим світобаченням? Чи правда, що дітям дано бачити більше і що уявні друзі іноді не такі вже й уявні? Якими стравами здавна зустрічають свято на заході нашої держави? Все це і навіть більше ви знайдете на сторінках збірки «Різдво через Збруч». Христос ся рождає! Славімо Його!

Також буде цікаво:   Коли підлітки розслідують злочин із Королем Даркнету (16+)

БОНУС у книзі: Різдвяний стравопис через Збруч!

Потрібен іще контент про збірку? Тоді вам сюди: https://kmbooks.com.ua/book?code=741415.

РІЗДВЯНИЙ ЯНГОЛ

Ці історії переносять у Карпати і в Різдво, як машина щастя. Адже саме там щастя було найоднозначнішим — у карпатському дитинстві Ярослави Терлецької і Галини Петросаняк. Тут органічно сплітаються казкові сюжети, гуцульський дух і старовинні коляди.

Ця книжка зігріє душу і дітей, і дорослих.

Потрібно більше інформації про книгу? Тоді клікайте: https://discursus.com.ua/books/rizdvianyi-ianhol.

Фото: Facebook, Googleday.i-can.org.za, goodthingsmagazine.com, kmbooks.com.ua.