Найбільш складна ситуація на заході Україні, а також у центральному і північно-східних регіонах, сказав голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький в етері національного телемарафону.

15 листопада Росія здійснила НАЙБІЛЬШУ АТАКУ В ІСТОРІЇ ЕНЕРГЕТИКИ, від якої постраждали всі регіони України. Для стабілізації енергосистеми, аварійні графіки відключень застосували майже по всій країні. «Це дозволило запобігти повному знеструмленню країни», – додав Володимир Кудрицький.

«Енергетики відразу приступили до відновлення живлення споживачів та пошкоджених мереж та електростанцій. Ми працюватимемо цілодобово, щоб повернути світло, яке намагаються у нас відібрати росіяни», – сказав Кудрицький.

Водночас, НАСТУПНІ ДЕКІЛЬКА ДНІ БУДУТЬ ВАЖКИМИ, наголосив голова правління НЕК «Укренерго». Наближається похолодання і споживання електроенергії зростатиме, відповідно навантаження на мережі теж. Тому, відключення будуть впроваджуватися по мірі необхідності.

КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ

У Києві відновили подачу електроенергії для об’єктів критичної інфраструктури, заявив Сергій Попко, начальник Київської МВА.

Зараз працюють над відновленням живлення житлових будинків. Графіки стабілізаційних відключень поки не діють. «Готуймося до тривалих вимкнень», – написав очільник Київської ОВА Олексій Кулеба. 

UPD: Зараз у Києві відбуваються екстрені відключення світла – ДТЕК.

Графіки аварійних відключень, які складені раніше, наразі не діють. Перевірити наявність поточних відключень можна тут.

ЛЬВІВ

У Львові відновили електропостачання майже по всьому місту, повідомив мер міста Андрій Садовий. «Маємо поодинокі повідомлення про ті будинки, де ще немає електрики. Працюємо над цим», – додав Садовий.

Подачу води та опалення у міста також відновили.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

«Внаслідок вчорашніх атак ворога в області без електропостачання залишаються понад 105 тисяч споживачів», – заявив очільник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

Ремонтні бригади продовжують роботи щодо відновлення енергопостачання об’єктів області. З сьомої години ранку діють планові відключення. Графіки тут.

ТЕРНОПІЛЬ

Енергетики поетапно відновлюють електроенергію у Тернополі, але без світла поки залишається 166 000 домогосподарств, повідомив голова ОВА Володимир Труш.

Далі застосовуватимуться планові відключення. Графік тут

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

«Є вказівка від НЕК «Укренерго» про застосування графіків аварійних вимкнень для споживачів 1, 2, 3 та 4 черги, додатково до 2 черги Графіків погодинних вимкнень», – повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук.

В ЧеркасахЧернівцяхРівному та Вінниці поки застосовують планові відключення електроенергії. 

Також буде цікаво:   Microsoft та уряд Греції розробили віртуальну копію Стародавнього Олімпу