Південнокорейська корпорація Samsung офіційно повідомила про те, про що чутки ходять вже кілька місяців. Для цього бренд випустив спеціальний відеоролик, а йдеться в його рамках про те, що бренд припинення виробництво смартфонів з лінійки Galaxy J, в яку раніше входили бюджетні моделі телефонів. Тепер всі мобільні пристрої початкового рівня буде ставати частиною модельного ряду Galaxy A, під яким до цього випускалися виключно телефони середнього рівня.

З початку нинішнього року Samsung вже представила публіці цілих сім смартфонів з даної лінійки, а якщо бути точним, то Galaxy A10, A20, A30, A40, A50 і А70. Всі вони вже продаються в багатьох країнах світу, а зовсім скоро, тобто в найближчі місяці, у покупців з’явиться можливість купити моделі Galaxy A60, A80 і А90, які повинні стати флагманами в рамках своєї лінійки. Сама південнокорейська корпорація не уточнює, навіщо вона вирішила об’єднати два модельних ряду в один, позбувшись від старого.

Не можна не помітити, що в Європі і багатьох інших регіонах саме телефони з лінійки Galaxy J були найбільш популярними, тому відмова від даного модельного ряду може негативно позначитися на продажах, або ж навпаки підстьобнути людей купувати більш дорогі та цікаві в усіх відношеннях моделі. Втім, як вважають деякі покупці, тепер в смартфонах Samsung дуже легко заплутатися, тому що раніше лінійка Galaxy A включала в себе лише телефони середнього рівня, а тепер вона стала набагато більш різноманітною.

Також буде цікаво:   «ПриватБанк» може відключити Apple Pay і Google Pay