Раніше вже повідомлялося, що смартфон Samsung Galaxy S11, який носить кодову назву Picasso, отримає суттєві зміни в плані основної камери.

Це флагманський смартфон, в який буде вбудований 108-мегапіксельний датчик зображення. Втім, останній спочатку дебютує в Xiaomi Mi Mix 4, про що вже повідомили розробники.

Раніше інсайдери повідомляли, що після виходу Xiaomi Mi Mix 4 цієї осені він протягом кількох місяців буде залишатися єдиним на ринку смартфоном, який оснащений 108-мегапіксельною камерою. І це логічно, якщо врахувати, що нові смартфони лінійки Samsung Galaxy S виходять в лютому-березні.

Новий датчик зображення Samsung дозволить робити знімки роздільною здатністю 12 032×9 024 пікселів. У своєму повідомленні, що описує новий сенсор, Xiaomi заявляє, що величезна кількість пікселів дозволить користувачам захоплювати зображення, які можна буде роздрукувати на рекламний білборд.

“Ті, хто любить фотографувати, зможуть не тільки робити більш детальні знімки, але і краще використовувати свою уяву і креативність за допомогою цього датчика”.

Також заявлено, що новий датчик зображення дозволить робити якісні знімки роздільною здатністю 27 Мп при дворазовому оптичному наближенні. зумом. Джерело додає, що камера Samsung Galaxy S11 буде оснащена 10-кратним оптичним зумом.

Також буде цікаво:   Samsung Galaxy Book S – кращий за MacBook Air