Десятки тисяч бойлерів, обігрівачів, пральних машин та холодильників, куплених українцями від кращих європейських виробників на хвилі девальвації, рано чи пізно почнуть ламатися. Так що для умільців, які зможуть поставити обслуговування техніки на широку ногу, відкрита величезна ніша.

Ремонт побутової техніки 

Термін експлуатації побутової техніки незрівнянно більше, ніж мобільного телефону або планшета. Наприклад, пральну машинку власник змінює в середньому раз в 5-7 років, холодильник – раз в 7-8 років, а плиту – через 10-12 років. Але будь-яка техніка ламається і потребує ремонту. Адже дешевше поміняти деталь яка прийшла в непридатність за 500-1000 грн., чим розщедрюватися на обновку, яка коштує 8-10 тис. грн. Крім того, після шаленого попиту на кліматичну техніку пішли влітку у тих, хто здатний її лагодити і обслуговувати, роботи буде валом.

Правда, багато майстерні починають з «мікро» формату, працюючи в формі СПД на єдиному податку. Такі підприємці, як правило, беруть на відновлення недорогу побутову техніку та електроніку. Від простих побутових приладів (блендерів, прасок, чайників) до китайських портативних пристроїв, що не беруться ремонтувати великі сервіси. При цьому джерелом деталей нерідко служить все той же Китай, що дає можливість майстерням демпінгувати, залучаючи клієнтів низькою ціною. Але якість ремонту в більшості випадків залишає бажати кращого.

Тому якщо хочеться серйозний сервіс ремонту з прицілом на співпрацю з іменитими брендами з Європи сайт Техноміксу стане вам у пригоді.

Також буде цікаво:   Советы, как выигрывать в видеослотах