Кілька років тому на екрани вийшов фільм «Бугимен», який являв собою містичний фільм жахів, який, незважаючи на підтримку легендарного Сема Реймі, з тріском провалився в прокаті. І ось, в 2007 році відразу на DVD вийшла друга частина цього фільму. Однак, вона вкрай відрізнялася від першої. «Бугимен 2» являв собою зразок приголомшливого слешер у дусі старої школи.

бугимен

Тут є все: і приголомшливий маніяк, і прекрасні сцени вбивств, і обнаженка! Сама ідея фільму теж досить оригінальна. Маніяк вбиває своїх жертв за допомогою того, чого вони по-справжньому бояться.

Жанр: Жахи, Триллер, Драма.
Країна: США.
Режисер: Джефф Бетанкорт.
У ролях: Даніель Савре, Метт Коен, Кріссі Гріффіт, Майкл Граціадіо, Мей Уітман, Рені О`коннор, Тобін Белл, Джонні Сіммонс, Девід Галлахер, Леслі Маргеріта, Том Ленк, Семмі Ханратті, Джаррод Бейлі, Лукас Фляйшер, Сюзанн Джемісон, Крістофер Джон Філдс, Claude Shires, Келлі Уолкер.
Прем’єра в США: 20.10.2007 … »
Прем’єра в Росії: 05.06.2008 … »
Тривалість: 89 хв.

Переглянувши даний фільм в режимі онлайн на сайті http://www.ivi.ru/watch/110049/description, в сюжеті фільму розповідається про дівчину, яка потрапила в психіатричну клініку через те, що в дитинстві її сильно налякав Бугимен – міфічна містична істота. Однак, в клініці всі вбивства відбуваються по справжньому …

Режисура тут цілком пристойна, все приголомшливо показано, все в дусі стареньких фільмів жахів. До речі, режисер фільму Джефф Бетанкурт також монтажер – він працював у багатьох відомих проектах.

Окремо порадувала і операторська робота. Особливо сподобалося те, що в найкривавіші моменти камера фокусується на самій різанині, а не відвертається убік.

Гра акторів тут цілком прийнятна, хоча відомих акторів тут не так вже й багато. У головних ролях тут Рене О’Коннор («Зена – королева вийняв») і Тобін Белл, відомий за серіалом «Пила».

Франшиза «Бугимен» – це спочатку провальний проект, але цей фільм – єдиний гідний у всій серії. Так що, якщо ви любитель кривавих слешерів, то цей фільм точно для вас.

Також буде цікаво:   TED RUS x Тоні Робінс - чому ми робимо те що робимо