Освітня платформа Prometheus оголошує про запуск безкоштовного курсу з використання ChatGPT.

Основною метою цього навчального курсу є надання максимально короткого терміну для вивчення ChatGPT та розуміння всіх його можливостей. Автором та викладачем курсу став Олександр Краковецький, регіональний директор компанії Microsoft та виконавчий директор DevRain.

Курс призначений для всіх, хто чув про ChatGPT, але ще не розпочав працювати з ним. Серед цільової аудиторії: маркетологи, копірайтери, розробники програмного забезпечення, викладачі, науковці, журналісти, школярі, студенти, підприємці та офісні працівники.

Організатори обіцяють, що навчання буде засноване на принципі “learning by doing”, тобто кожен крок буде негайно відпрацьовуватися на практиці. Курс складатиметься з десяти навчальних модулів, вісьми відеолекцій тривалістю від двох до п’яти хвилин і чотирьох скринкастів.

Всього це займе півтори години навчання, під час яких учасники курсу зможуть дізнатися, як ефективно використовувати штучний інтелект у понад 20 різних ситуаціях. Крім того, вони навчаться формулювати запити таким чином, щоб отримувати точні та коректні відповіді, а також зрозуміють, в яких сценаріях ChatGPT може бути найбільш ефективним, а в яких – ні.

Старт курсу заплановано на 6 червня, але вже зараз можна зареєструватися за посиланням.

Також буде цікаво:   Microsoft розповіла, як вирішити будь-яку проблему Windows 10 за 5 секунд