У Мережі з’явився фантастичний концепт-арт нового смартфона iPhone 11, який оснащений величезною кількістю камер. Якщо говорити точніше, то в основній камері відразу шість модулів, а фронтальна є здвоєною.

Фронтальна камера роздільною здатністю 24 Мп в неробочому стані захована в корпус пристрою, вона є висувною. Даний блок також містить розмовний динамік.

Основна камера складається з чотирьох великих модулів і двох модулів меншого розміру. В даний момент на ринку вже є смартфони з трьома і чотирма модулями в основній камері. Зовсім скоро буде випущений смартфон Nokia 9 з так званою пентакамерою, яка включає п’ять модулів.

Так що поява смартфонів з ще більшою кількістю модулів здається цілком закономірною. Подібні прогнози робилися неодноразово. Велика кількість якісних модулів дозволяє захопити більше світла і зробити знімки з різною фокусною відстанню.

Ось тільки абсолютно зрозуміло, що iPhone 11 не отримає таку кількість камер. Apple ніколи не відрізнялася бажанням бути піонером, компанія воліє випускати відполіровані продукти з рішеннями, які вже представлені конкурентами.

Що можна сказати точно про iPhone 11, так це те, що він отримає однкористальную систему Apple A13. Джерела приписують смартфону 6 ГБ оперативної пам’яті і до 1 ТБ флеш-пам’яті, а також підтримку бездротової зарядки.

Джерело: www.igeekphone.com

Також буде цікаво:   Xiaomi представила розумний годинник Amazfit Verge Lite з автономністю до 20 днів