Pornhub видалив 653 465 відео зі своєї платформи, пише Engadget із посиланням на перший звіт Pornhub щодо своєї прозорості.

Перш за все видаляють ролики з неповнолітніми, а також ті, що містять знущання над тваринами та насильство. Також Pornhub виявляє відео з сексуальним насильством над дітьми. Для цього використовують модерацію та звіти, подані Національним центром зниклих безвісти та експлуатованих дітей. У 2020 році центр представив дані про більше ніж 13 тисяч таких дітей.

ЯК МОДЕРУЮТЬ КОНТЕНТ 

  • Технологія YouTube CSAI Match, яка дозволяє виявляти зображення сексуального насильства над дітьми.
  • Технологія Microsoft PhotoDNA, яку використовують для сканування роликів на предмет насильства чи іншого забороненого контенту.
  • MediaWise. Це розробка Google, яка перевіряє всі завантаження нових користувачів на наявність неприйнятного контенту.
  • Safeguard. Це технологія, яку розробив Pornhub. Вона розпізнає зображення. Її ціль – боротьба із сексуальним насильством над дітьми, а також із публікацією відео без згоди всіх сторін.

Зміни в політиці Pornhub сталися після розслідування The New York Times. Журналіст Ніколас Крістоф написав колонку про те, що Pornhub не блокує контент зі сценами насильства. Зокрема, він розповідав про відео оголеної 14-річної дівчинки, а також про контент з нападами на непритомних жінок і дівчат. Pornhub звинувачення відкидав.

Після цього платіжна система Mastercard вирішила провести власне розслідування щодо Pornhub і контенту з неповнолітніми. Mastercard приймає платежі на сайті Pornhub. У разі підтвердження компанія обіцяє вжити заходів, пише CNN.

Також Pornhub заблокував ролики від неперевірених користувачів після звинувачень у розповсюдженні порнографії за участю неповнолітніх. Відео від непідтверджених користувачів буде недоступне, поки його не перевірять. 

Крім цього, PornHub буде використовувати біометричні технології для ідентифікації користувачів. Для цього стане потрібна «нинішня фотографія та документ, що посвідчує особу й затверджений урядом».

Також буде цікаво:   Синій «екран смерті» Windows повертається