Одним з самих популярних сучасних стероїдних препаратів є Сустанон. Цей стероїд є досить потужним анаболіком і приймаючи його можна значно покращити свої результати під час занять спортом. Прийом стероїдного препарата Сустанон сприяє збільшенню м’язової маси і підвищує силові показники.

В склад стероїду Сустанона входять чотири ефіри тестостерону, а саме, Деканоат, Пропіонат, Ізокапроат, Фенілпропіонат. Завдяки цьому вже після першого прийому Сустанона спортсмен відчуває ефект дії цього препарату, хоч ефіри тестостерону всмоктуються в кров по різному.

Приймаючи стероїд Сустанон спортсмен за один курс може збільшити м’язову масу на сім кілограм, якщо є до цього схильність, то навіть більше. Прийом Сустанона покращує апетит і завдяки цьому також збільшується маса. Ще однією властивістю цього анаболіка є те, що під час курсу підвищується міцність кісткової тканини. Так що приймаючи Сустанон можна не боятися інтенсивно тренуватись, тому що, переломів, розтягнень і інших травм, котрі іноді трапляються під час тренувань, не буде.

Ще однією корисною властивістю препарату Сустанон є те, що приймаючи його в організмі не затримується рідина, тобто спортсмени не страждають набряками, як це часто трапляється під час прийому анаболіків. Також прийом Сустанону сприяє підвищенню енергії. Тому у багатьох професійних спортсменів саме Сустанон найулюбленіший препарат, який вони часто приймають, щоб підтримувати стан свого організму і тіла в тонусі.

В зв’язку з тим, що прийом Сустанона не затримує воду в організмі таких побічних ефектів як гінекомастія, акне, підвищення тиску практично не буває. Після курсу препарату Сустанон можливо підвищення рівня естрогену в організмі, в більш запущених випадках тіло чоловіка може почати розвиватись по жіночому типу. Щоб запобігти такому перебігу подій, разом в Сустаноном необхідно приймати препарати, які блокують збільшення рівня естрогену. Це може бути Тамоксіфен чи Анастрозол. Також під час прийому препарату Сустанон у деяких спортсменів підвищується температура тіла.

Стероїд Сустанон частіше за все приймають професійні спортсмени, а не початківці. Тому що це анаболік сильної дії. Сустанон рекомендують приймати по 500 мг в неділю, потім дозу можна підвищити до 1000 мг. Людям, які ніколи не приймали стероїди, курс Сустанона може пройти безслідно для організму, тому не варто початківцям приймати цей препарат.

Варто відзначити що побічні дії після курсу Сустанона бувають частіше за все, лише в разі перевищення рекомендованої дози.

Також буде цікаво:   SUP- серфінг - новий популярний різновид серфінгу, як почати кататися?