Це тільки в пісні, кращі друзі жінок – діаманти. Практика показує – користь від них сумнівна, а ризики ого-го. Насправді, самим надійними помічниками будь-якої сучасної жінки є побутова техніка. І коли вона ламається, блискучі камені безсилі, а от хороший майстер та запчастини цій проблемі завадять. До речі, запчастини до різноманітних побутових приладів можна придбати тут: http://alm-zapchasti.com.ua/cat/utyugi.

Перерахуємо основне, без чого наше життя не таке комфортне:

 • холодильник, безмовний друг – навколо нього кипить все життя сім’ї;
 • мікрохвильовка, що дає нам можливість поспати зайві 20 хв;
 • пилосос, що допомагає підтримувати чистоту в оселі;
 • пральна машина автомат, що перетворює прання в формальність;
 • праска-красень – він робить нас охайними;
 • бойлер, який завжди готовий дати гарячу воду на відміну від ЖЕКу;
 • посудомийна машина – особливо корисна, коли всі гості розійшлися.

Ці речі не помічаєш в суєті. Але як же сумно, коли прилади ламаються. Особливо, – коли немає потрібної запчастини до побутової техніки, до якої за роки звик. В компанії ALM володіють досвідом і статистикою, тому тут можуть точно передбачити, які елементи і на якій техніці виходять з ладу в першу чергу. Також готові дати деякі рекомендації з профілактики деяких поломок. Ось, з холодильника і почнемо.

Холодильник: лід і полум’яний мотор

Надійність холодильника часто залежить від виробника – від бренду і країни випуску. Проте, існують загальні проблеми, що виникають з часом. З дрібних неприємностей – поломка терморегулятора. Наслідки катастрофічні лише для продуктів, що зберігаються. Сам апарат залишається неушкодженим.

Питання вирішується заміною цієї важливої, але відносно недорогий деталі. На щастя, для виробників будь-якої запчастини на побутову техніку Україна вже давно не терра інкогніта.

Більш серйозною несправністю є поломка компресора.

Причина – робота на межі можливостей у випадках:

 • режиму швидкої заморозки;
 • незакритих дверцят;
 • недостатньої вентиляції задньої стінки апарату в спеку.
 • зниження рівня фреону з часом;

У більшості випадків поломці можна запобігти, досить дотримуватися елементарних заходів. В іншому випадку здійснюється заміна компресора.

Мікрохвильова піч: слабкі місця

Тут найголовнішим елементом є магнетрон – він відповідає за якісний і швидкий підігрів продуктів.

Причини наступні:

 • може прогоріти слюдяна пластина, після якої виникає дуга з ковпачком антени;
 • скачки напруги;
 • довга робота в максимальному режимі;
 • природний знос.

Якщо агрегат неможливо відремонтувати, тоді його замінюють.

Пральна машина: типові поломки

Також буде цікаво:   Кредиты онлайн в Украине: их особенности

Чомусь не гріється вода – це головна несправність більшості машинок. Причина – вийшов з ладу тен або нагрівальний елемент. З цієї запчастини до побутової техніки Київ – лідер по країні. Тож не дивно, адже в столиці найвищий відсоток стиралок на душу населення.

Також на тені з часом утворюється твердий наліт від водопровідної води, «прикрашений» нитками від одягу. Внаслідок відкладень, порушується тепловіддача і нагрівач «летить» від перегріву.

Також типовою поломкою можна вважати порушення відведення води. Справа в тому, що в сучасних «автоматах» цей процес примусовий: за сигналом з головної плати водяна помпа відкачує мильний розчин або відпрацьовану воду в каналізацію. Так як практично всі режими в пральних машинах пов’язані з відкачуванням води, то насосу доводиться постійно бути в роботі. Через навантаженя, або через засмічення, він виходить з ладу.

Посудомийна машина

У цьому апараті зосереджені елементи інших видів побутової техніки, а значить і несправності ті ж.

Умови роботи посудомийних машин жорсткіше, ніж у стиралок. Адже машина виконує кілька операцій:

миє під тиском і сушить;

набирає, фільтрує, гріє воду, а потім зливає відпрацьований розчин у каналізацію.

Тому в конструкції крім тена і насоса присутня маса елементів – клапанів, розпилювачів, датчиків і так далі, приполомці будь-який з них можна замінити.