Аналітик підрозділу досліджень компанії Ace Securities Хідекі Ясуда (Hideki Yasuda) поділився своїми міркуваннями щодо випуску ігрової консолі Sony PlayStation нового покоління. За цього словами, трапиться це в листопаді 2020 року.

Ці дані сходяться з чутками і опублікованими раніше офіційними даними, згідно з якими, випуск PlayStation 5 відбудеться не раніше, ніж через рік. В даному випадку правомірно говорити про вже півтора роки, якщо в розрахунок брати саме листопад. Знову ж таки, PlayStation 4 вийшла в Північній Америці в середині листопада 2013 року, так що анонс її наступниці теж в листопаді цілком закономірний.

Аналітик припускає, що PlayStation 5 буде коштувати $500 (13 100 грн.). Враховуючи значну різницю в характеристиках (тут і підтримка 8К, і SSD в якості накопичувача, і об’ємний звук) в порівнянні з PlayStation 4, яка на момент випуску оцінювалася в $400 (10 500 грн.), це цілком адекватна надбавка.

Хідекі Ясуда вважає, що до березня 2021 року, коли в Sony закінчиться фіскальний рік, тираж PlayStation 5 становитиме 6 мільйонів штук, а ось протягом наступного року (тобто до календарного березня 2022 року) компанія зможе продати ще 15 мільйонів консолей нового покоління.

Також буде цікаво:   Як завантажити відео з Youtube без програм?