Компанія Panic, яка випустила відеогру Firewatch, зробила заяву про те, що їх наступним продуктом для індустрії розваг стане портативна ігрова консоль під назвою Playdate.

Вона жовта. Вона поміщається в кишені. У неї красивий чорно-білий екран. Вона коштує не дуже багато. Вона включає в себе нові ігри від дивовижних розробників. Плюс у неї є рукоятка.

Представники Panic зв’язалися з деякими провідними гейм-дизайнерами, такими як Кейта Такахаші (Keita Takahashi), Зак Гейдж (Zach Gage), Беннет Фодді (Bennett Foddy) і Шон Інман (Shaun Inman). Їм показали Panic з пропозицією створити ігри для цієї незвичайної консолі, на що всі дизайнери відповіли згодою.

Playdate — це не тільки консоль, але і 12 нових відеоігор, які будуть виходити по одній в тиждень. Деякі є короткими, деякі — довгими, які відносяться до традиційних жанрів, інші — експериментальні.

Що стосується рукоятки, розташованої збоку, то вона обертається і є аналоговим контролером, який вносить в ігри новий елемент. У деяких іграх використовується виключно рукоятка (наприклад, в Crankin’s Time Travel Adventure, вона потрібна для перемотування часу). Деякі взагалі не використовують даний контролер.

Playdate коштуватиме 149 доларів США ( 4 тис грн.), в ціну входять всі 12 ігор першого сезону.

Playdate надійде в продаж на початку 2020 року, скоро почнеться прийом попередніх замовлень.

Також буде цікаво:   Xiaomi повертає у продаж один із кращих своїх смартфонів