Переносні акустичні системи користуються величезною популярністю і це не дивно, адже вони є дуже зручними і можуть без особливих зусиль переноситися не тільки з однієї кімнати в іншу, але і на більш далекі відстані. На сайті http://marshall.ua/accessories/portable-speakers/portativnaya-akustika-beats/ портативна акустика представлена ​​у величезному асортименті і порадує не тільки стильним зовнішнім виглядом, але і неймовірними характеристиками.

Як вибрати хорошу акустичну систему

Якщо вам потрібна дійсно якісна переносна акустична система, при її виборі увагу варто звернути на наступні характеристики:

потужність;
формат;
інтерфейс;
наявність мікрофона та інше.

Якщо врахувати всі нюанси, портативні акустичні системи будуть звучати ні трохи не гірше, ніж стаціонарні. Обов’язково уточнюйте у продавця потужність колонок, а також уважно вивчайте інформацію на упаковці. Краще всього, якщо система має окрему басову головку або повноцінні ВЧ-головки, так як звучання в ній буде в кілька разів краще, ніж в колонках з широкосмуговим динаміком.

Також, важливо враховувати вагу системи. Якщо ви часто збираєтеся її перевозити, краще вибирати з максимально компактних моделей, а ось більш великі підійдуть для переміщення між кімнатами.

Крім цього, ваші бездротові колонки повинні добре тримати заряд і працювати без підключення до істочника живлення хоча б кілька годин. Якщо прослуховувати на системі ви збираєтеся музику з програвача свого смартфона, краще зупинитися на моделях з наявністю NFC модуля, за допомогою якого зєднання пристроїв і обмін даними відбувається дуже швидко.

Популярні моделі портативних колонок

Серед відомих виробників акустичних систем, варто виділити:

  • Bose;
  • JBL;
    Philips;
    Sony;
    Creative;
    Apple та інші.

Портативная акустика Bose купуючи продукцію даного бренда, можна не сумніватися в її якості. Варто відзначити, що багато портативні колонки від відомих виробників мають не тільки широкий функціонал, але і стильний дизайн. Звичайно, їх вартість багатьом може здатися дещо завищеною, проте, заплативши ці гроші, натомість ви отримуєте техніку високої якості з гарантією і тривалим терміном служби.

Також буде цікаво:   Huawei представила Mate 20 і Mate 20 Pro