Всі ми з вами проживаємо в період, коли людині необхідно мати певні документи, без яких можуть виникнути незручності в повсякденному житті. Наприклад, дублікат свідоцтва про народження дорослого видається після згуби чи втрати основного документа. Тим паче, якщо звернутись до професіоналів свого діла, такий документ вдається відновити досить швидко.

Якщо ми говоримо про компанію «Апостиль групп», то вона надає своїм клієнтам цілий спектр послуг, серед яких також виготовлення дублікатів деяких документів. І взагалі вона має справу з документами, які можна замовити в будь-який час і за короткий проміжок часу отримати. Це можуть бути довідки про відсутність судимості, ностріфікація, а також переклади.

Варіанти послуг зі свідоцтвом про народження

Якщо у клієнта виникає необхідність отримати копію свідоцтва про народження, він може без вагань звернутись за допомогою до компанії. Причому ця копія завіряється нотаріально.

Якщо мова йде про відновлення такого свідоцтва, тоді необхідно для початку роботи подати перелік певних документів. Наприклад, якщо відбулась втрата документу, тоді надаються данні про місце народження, коли це сталось (дата), а також прізвище, ім’я та по батьковы. А щоб співробітник компанії міг повноцінно працювати, необхідне оформлення довіреності.

Бувають випадки, коли клієнте не зовсім знають що від них необхідно. Не варто перейматись такими речами, достатньо зателефонувати до менеджера і він надасть всю необхідну інформацію.

У випадку коли клієнту потрібно отримати дублікат свідоцтва, тоді він також повинен зателефонувати на телефон компанії, щоб отримати вичерпну відповідь про терміни виконання роботи. Крім цього можливе виконання перекладу документу, якщо у цьому виникає гостра необхідність. При цьому не важливо де клієнт проживає, в якому куточку країни.

Переклади документів

А ще компанія «Апостиль групп» спеціалізується на усному чи документальному перекладі. Причому цим все не обмежується і є інші супутні послуги. Сюди відносяться роботи з запитами клієнтів на їхні потреби.

Основна місія полягає в тому, щоб надати клієнту швидко послугу, щоб він міг за короткий відрізок часу отримати необхідний йому документ чи його переклад. Причому ціни у компанії доволі демократичні і зовсім не потрібно їхати для цього в місто Київ, все можна зробити на відстані.

Деталі про діяльність компанії можна прочитати на її основному сайті.

Також буде цікаво:   SEO-аудит: что это такое и в каких случаях проводится