У понеділок Пентагон, штаб Міністерства оборони США, опублікував три відеозаписи, на яких нібито були зафіксовані НЛО.

Записи не нові – одна була зроблена в листопаді 2004 року, дві інші в січні 2015. У 2007 та 2017 роках відповідно ці файли виклали в інтернет невідомі без дозволу Пентагону. Тепер же військові США визнали їх справжніми, оголосивши при цьому, що ролики несекретні.

В оголошенні Міноборони не дано ніяких пояснень про те, що саме за об’єкти потрапили в відеоролики.

Міністерство оборони випускає ці відео, щоб розвіяти будь-які помилки громадськості з приводу того, чи були поширювані кадри реальними або на них було присутнє щось ще. Спостережувані на відеозаписах повітряні явища як і раніше залишаються охарактеризовані як «непізнані». – Міністерства оборони США

Копії записів були викладені в 2017-2018 роках на YouTube-каналі To The Stars Academy of Arts & Science. Ця організація займається «дослідженням» НЛО. Тепер ці ж ролики доступні і в бібліотеці Пентагону.

Ви можете самі ознайомитися з відеозаписами і вирішити, чи є там щось цікаве.

Перший ролик носить назву FLIR1, він був знятий в 2004 році біля узбережжя Сан-Дієго, штат Каліфорнія. Пілоти ВМС США спостерігають за якоюсь білою крапкою, яка виривається з захоплення і зникає за кадром.

Друге відео називається Gimbal. На ньому щось в формі диска потрапляє в об’єктив інфрачервоної камери винищувача ВМС США. Запис зробили в січня 2015.

Чути, як перемовляються пілоти. «Це [нецензурне слово] безпілотник, бро» – «Та там цілий флот. Боже!» – «Вони йдуть проти вітру. Вітер західний, 120 вузлів» – «Подивися на це, чувак!».

На третьому відео під назвою Go Fast, непізнаний об’єкт швидко рухається над водою повз реактивний винищувач, який записує його переміщення за допомогою інфрачервоних датчиків. Ролик теж був зроблений в січня 2015.

У ньому звучать такі репліки військових: «Вау, зловив його» – «Що це за [нецензурне слово] штука?» – «Ти захопив рухому ціль?» – «Ні, вона на автовідстежуванні» – «А, добре» – «Боже, чувак» – «Вау. Що це таке, мужик?» – «Дивись, як летить!».

Перш ніж панікувати або радіти, що ми не одні у Всесвіті, візьміть до уваги наступний факт. UFO, або НЛО, значить «непізнаний літаючий об’єкт», а не корабель прибульців, так що спостереження на відео може бути чим завгодно – наприклад, іншим літаком або безпілотником.

Також буде цікаво:   Названі нудні міста Європи